Matrac do postieľky Scarlett Agáta - kokos-molitan-kokos - 120 x 60 x 11,5 cm

Výrobca
Scarlett
Kód
0961
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
55.00 €
Kúpou tohto tovaru získate 55 bodov. Viac info

Matrac do postieľky Scarlett Agáta

Matrac do postieľky Scarlett Agáta - kokos-molitan-kokos - 120 x 60 x

 

Detský kokosový matrac Scarlett Agáta je vyrobený z tepelne upravených kokosových vlákien v kombinácii s PUR penou. Pri výrobe je používaná špeciálna tepelná technológia na odstránenie všetkých roztočov (parazitov).

 

Kokosové vlákna sú dostatočne pevne zlisované a spojené kaučukovým mliečkom do pružnej vrstvy. Poťah matraca je v zložení 33% viskóza a 67% polyester. Matrac s kokosovým vláknom je veľmi priedušný a pomáha ku kvalitnému spánku a vývoji dieťaťa.

 

Kokosové vlákno sa aj po namočení rýchlo vysuší a vyvetrá. Poťahový materiál je odnímateľný a dá sa prať samostatne v práčke, podľa návodu na používanie.

 

Výrobok vyhovuje Vyhláške Ministerstva zdravotníctva ČR č. 84/2001 Zb., Kladených na výrobky pre deti do 3 rokov.

Pri výbere je dôležité zvoliť dostatočne pevný a pružný matrac. Dieťa na matraci nielen leží, ale aj podstatnú časť doby strávenej v postieľke, sedí alebo stojí. Pri málo pružných a pevných matracov môže dochádzať k prešľapovaniu až do roštu postieľky a deformovaniu nožičiek.

 

Matrace Scarlett sú vyrábané vo vysokej kvalite pevnosti a pružnosti. Základným spôsobom rozoznania našich matracov je jednoduchý test na dostatočnú pevnosť. Pri postavení do zvislej polohy nemôže byť vidieť žiadne prehnutie a matrac musí zostať stále rovný. Odporúčame overenie pevnosti matraca, a to tak, že pevne stlačíme matrac dlaňami proti sebe. Odporúčame matrace firmy Scarlett používať z oboch strán.

 

Výrobca: Scarlett
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť