Matrac do postieľky Scarlett

 

Detský kokosový matrac je vyrobený z tepelne upravených kokosových vlákien. Pri výrobe je používaná špeciálna tepelná technológia na odstránenie všetkých roztočov (parazitov). Kokosové vlákna sú dostatočne pevne zlisované a spojené kaučukovým mliečkom do pružnej vrstvy.

 

Matrac je potiahnutý polyuretánovým vláknom a vrchná vrstva je 33% viskóza a 67% polyester. Matrac s kokosovým vláknom je veľmi priedušný a pomáha ku kvalitnému spánku a vývoju dieťaťa. Kokosové vlákno sa aj po namočení rýchlo vysuší a vyvetrá. Poťahový materiál je odnímateľný a dá sa prať samostatne v práčke, podľa návodu na používanie.

 

Výrobok vyhovuje Vyhláške Ministerstva zdravotníctva ČR č. 84/2001 Zb., Kladených na výrobky pre deti do 3 rokov.

Pri výbere je dôležité zvoliť dostatočne pevný a pružný matrac. Dieťa na matraci nielen leží, ale aj podstatnú časť doby strávenej v postieľke, sedí alebo stojí.

 

Matrace Scarlett sú vyrábané vo vysokej kvalitnej pevnosti a pružnosti. Základným spôsobom rozoznania našich matracov je jednoduchý test na dostatočnú pevnosť. Pri postavení do zvislej polohy nemôže byť vidieť žiadne prehnutie a matrac musí zostať stále rovný. Odporúčame overenie pevnosti matraca, a to tak, že pevne stlačíme matrac dlaňami proti sebe. Odporúčame matrace firmy Scarlett používať z oboch strán.

Výrobca: Scarlett
Farba: Biela
Rozmery (ŠxVxD): 60 x 6 x 120
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť