Matrac do postieľky Scarlett - kokos-molitan-kokos - 120 x 60 x 8 cm

Výrobca
Scarlett
Kód
0093
Dostupnosť
SKLADOM
Cena s DPH
33.00 €
Kúpou tohto tovaru získate 33 bodov. Viac info

Matrac do postieľky Scarlett

 

 

Detský kokosový matrac je vyrobený z tepelne upravených kokosových vláken v kombinacii s PUR penou. Pri výrobe je používaná špeciálna tepelná technologia na odstranenie všetkých roztočov(parazitov). Kokosové vlákna sú dostatečne pevne zlisované a spojené kaučukovým mliečkom do pružnej vrstvy. Matrac je poťiahnutý polyuretanovým vláknem a vrchná vrstva je 80% bavlna a 20% polyester. Matrac s kokosovým vláknom je veľmi priedušný a pomáhá ku kvalitnému spánku a vývoju dieťaťa. Kokosové vlákno sa aj po namočení rýchlo vysuší a vyvetrá. Poťahový materiál je skladací a dá se práť samostatne v práčke, podľa návodu na použitie.

 

TENCEL

TENCEL® je unikátna tkanina vyrobená z celulózových (drevených) TENCEL® vlákien.

Tkanina je vyrobená z celulózového vlákna, táto vlákna sa primárne vyrába z dreva z drobných celulózových sučiastok dreva, drobných vláskov, z ktorých sa vyrába celulózove vlákna. Funkčnost tejto tkaniny je založená na inovativnej konstrukcii, usporiádanych celulózových vlákien. Tkanina TENCEL® fabric™ je vysoko hydrofilna a schopna optimalizovat absorbciu vlhkosti s vynikajucimi chladiacimi schopnostami. Tkanina prirodzeně chladí a potlaca rast baktérií.

 

Výrobok vyhovuje Vyhláške Ministerstva zdravotnictva ČR č. 84/2001 Sb., kladených na výrobky pre deti do 3 rokov.

Pri výbere je dôežité zvoliť dostatočne pevný a pružný matrac. Dieťa na matraci nie len leži, ale tiež podstatnú časť doby strávené v postieľke, sedí alebo stojí. U málo pružných a pevných matracov môže docházať k prešlapovaniu až do roštu postieľky a deformovaniu nožičiek.

 

Matrace Scarlett sú vyrábané vo vysokej kvalite, pevnosti a pružnosti. Základným zpôsobom rozoznania matracov Scarlettí je jednoduchý test na dostatečnú pevnosť. Pri postavení do svislé polohy nemôže byť vidieť žiadne prehnutie a matrac musí zostať stále rovný. Doporučujeme overenie pevnosti matraca, a to tak, že pevne stlačíme matrac dlaňami oproti sebe. Odporúčame matrace firmy Scarlett používať z oboch strán.

Výrobca: Scarlett
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť