Matrac pamäťová pena Pali - Silver 64x124

Výrobca
PALI
Kód
pal.066403
Dostupnosť
Na objednávku
Cena s DPH
170.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 170 bodov. Viac info

Matrac PALI

Matrac so Strieborným vláknom - jadro matracu je vyrobené z pamäťovej MEMORY peny (visco-elastická pena), samo-modelujúcího sa materiálu. Matraca sa vždy prispôsobí pohybu dieťaťa a vracia sa vždy do svojho pôvodného tvaru. To znamená, že hmotnosť dieťaťa je rozložená rovnomerne na matraci, a tým poskytuje ideálnu ortopedickú podporu pre jemnú chrbticu novorodenca.
Snímateľný antibakteriálny poťah matracu zo strečovej tkaniny so strieborným vláknom zaručí tú najvyššiu a jedinečnú stálu antibakteriálnu liečbu. Strieborné vlákno je antistatické a zamedzuje tvorbe zápachu. Poťah je prateľný na 30°C a snímateľný na zips, kombinacia jedinečných charekteristík Strieborného vlákna a tradičnej tkaniny, je prepratý v Aloe Vera, rastline, ktorá redukuje negatívne pôsobenie škodlivých vplyvou životného prostredia a je bežne a s obľubou používaná vo svete wellness.


Aloe Vera je známa svojimi liečivými účinkami, obsahuje účinné látky ako enzými, minerály, vitamíny a má priaznivý vplyv na ľudskú pokožku. Pod poťahom na jadre matracu je separačná vrstva, vďaka ktorej môžete poťah ľahko zvliecť aj navliecť. Použitá látka bola lekársky testovaná na priamy styk s pokožkou. Všetky nami ponúkané matrace je možné používať s monitorom dychu.

Výrobca: PALI
Farba: Sivá
Rozmery (ŠxVxD): 64 x 14 x 124
Hmotnosť: 7 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť