POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Maxi-Cosi MOA stolička 8v1 - graphite

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

180,40 €
Pri kúpe tohto produktu máte Poštovné zadarmo!
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu 2710043110MC
Značka Maxi-Cosi
Rozmery 60.5 x 58 x 85,8 cm
Hmotnosť 5,3 kg
Veková kategória 6m+
Otočná Nie
Bezpečnostný popruh Áno

Podrobný popis

Maxi-Cosi Moa stolička 8v1 Graphite

Štýlová, viacúčelová stolička Maxi-Cosi MOA 8v1 bude rásť s vaším dieťaťom od prvých príkrmov až do jeho predškolského veku. Jednoduchý, nadčasový dizajn stoličky je zárukou, že sa stane krásnym doplnkom vášho interiéru.

Modulárne prevedenie ponúka rôzne varianty použitia. Vysokú stoličku pre najmenšie deti môžete používať s jedálenským pultom alebo samostatne pri stole. Sedák je možné použiť samostatne ako podsedák na klasickú stoličku, nastaviteľné nožičky umožňujú nastavenie podľa výšky dieťaťa. Podsedák je možné používať s jedálenským pultom alebo samostatne pri stole. V staršom veku dieťaťa stoličku ľahko premeníte na stolček so stoličkou.

Pohodlné sedenie dieťaťa zabezpečuje vyberateľná sedacia podložka, nastaviteľná opierka nôh i bezpečnostné 5-bodové pásy. Sedaciu podložku pri znečistení ľahko utrite a v prípade potreby je možné ju prať v práčke. Odnímateľnú podložku na jedálenský pult je možné umývať v umývačke.

Prostišmykové zakončenie nôh stoličky zabezpečuje, aby stolička stála pevne na mieste. Vďaka nízkej hmotnosti stoličku ľahko prenesiete, kam potrebujete. Montáž stoličky je veľmi jednoduchá a rýchla.

Vhodné pre deti od cca 6 mesiacov do 5 rokov (max. do 20 kg).
Vysokú stoličku je vhodné používať cca do 3 rokov (max. do 15 kg).
Stolček sa stoličkou je vhodný cca od 3 do 5 rokov.

Hmotnosť: 5,3 kg

Rozmery: 60.5 x 58 x 85,8 cm