Multifunkčné lehátko Tiny Love 3v1 - Luxe

Výrobca
Tiny Love
Kód
1010226
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
99.50 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 99 bodov. Viac info

Multifunkčné lehátko Tiny Love 3v1 - Luxe

Inovatívne multifunkčné detské hojdacie lehátko, ktoré uľahčuje vášmu dieťatku pohodlný prechod od hry k spánku.


Tento inovatívny produkt Tiny Love ponúka zábavný viacúčelový priestor pre vaše dieťatko, navyše vybavený pútavými hračkami. Jemné pohyby hojdacieho kresla upokojujú vaše dieťatko pred spaním a rovná podložka bezpečnej kolísky s vyvýšenými okrajmi zaručujú jeho bezpečnosť a pohodlie v spánku. Kresielko sa dá tiež nastaviť do pevnej pozície, aby ste mohli svoje dieťatko spokojne nakŕmiť, nechať ho pohrať sa s visiacimi hračkami, alebo len tak pozorovať dianie v okolí. Široká variabilita tohto produktu je jeho nespornou výhodou!

Hojdacie kreslo sa jednoduchým pohybom jednej ruky zmení na pohodlnú kolísku. Upokojujúci pohyb a príjemná hudba sprevádzajú vaše dieťatko vo všetkých 3 ležiacich pozíciách. Plochá podložka so zvýšenými okrajmi ponúka bezpečné a útulné prostredie pre pokojný spánok.Roztomilá elektronická hračka s ľahko nastaviteľným ramenom.


Vedeli ste?

Detský vývoj sa nikdy nezastaví - rozvíja sa formou hry a dokonca aj počas spánku. Kresielko umožňuje dieťatku najskôr hrať sa samostatne a potom prirodzene zaspať bez toho, aby ste ho museli vyrušiť. Nerušený spánok pomáha rozvíjať emocionálnu inteligenciu dieťatka.

Až pätina všetkých detí trpí kolikou, a ich rodičia trpia spolu s nimi... Detské hojdacie kresielko Rocker Napper 3 v 1 je vybavené vibračnými pohybmi, ktoré by mohli pomôcť vášmu dieťatku upraviť jeho tráviaci systém a ponúknuť mu pritom maximálne pohodlie.

  • Ľahký prechod z pozície sedenia do pozície spánku (jednou rukou)
  • Nastaviteľné rameno pre ľahký prístup rodičov, upraviteľný v závislosti na polohe dieťatka
  • Elektronická hračka s 9 rôznymi melódiami
  • Rozkošní kamaráti: slimáčik - hrkálka a kvetinové zrkadielko
  • Tri rôzne polohy na ležanie v príjemnom prostredí z mäkkých tkanín
  • Upokojujúce vibrácie pozdĺž celého lôžka
  • Použitie: do 9 kg


Video: 

Výrobca: Tiny Love
Bezpečnostný popruh: Áno
Farba: Luxe
Otočná: Nie
Nosnosť: 18 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť