Mušelínová zavinovačka BIBS z BIO bavlny - Ivory

Výrobca
BIBS
Kód
9402216
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
29.95 €
Kúpou tohto tovaru získate 29 bodov. Viac info

Mušelínová zavinovačka BIBS z BIO bavlny


BIBS je obľúbená dánska detská značka s viac ako 40 ročnou tradíciou, pre ktorú je typický minimalistický škandinávsky dizajn a široká farebná paleta. Okrem ikonických cumlíkov BIBS ponúka aj pestrý prémiový sortiment pre najmenšie deti. 

Zavinovačky sú jednou zo základných vecí každej detskej výbavičky. BIBS zavinovačky sú vyrobené z nariaseného mušelínu zo 100% organickej bavlny s certifikátom GOTS. Sú predprané a preto výnimočne mäkké, priedušné a ľahučké, každým praním sa ešte viac zjemňujú. Mušelín je najhebkejšia bavlnená látka, mimoriadne príjemná na kontakt s jemnou detskou pokožkou. 


Detská zavinovačka je ideálnym pomocníkom pri zavinutí, dojčení a spánku bábätka už od prvého dňa. Pri zavinutí sú bábätká akoby v pevnom objatí a cítia sa v bezpečí. Zavinutie do zavinovačky predlžuje spánok bábätka, blokuje u novorodencov tzv. Moorov reflex (náhle rozhodenie ručičkami) a následné zobudenie zo spánku. 


BIBS zavinovačky majú navyše unikátne zväčšené vešiakové pútko. Vďaka vlastnostiam mušelínu a praktickému pútku zavinovačku ľahko premeníte na užitočných pomocníkov:

  • podbradník
  • ľahká prikrývka na spanie 
  • osuška pri kúpaní 
  • podložka na spanie alebo prebaľovanie 
  • plienka na odgrgnutie 
  • zahalenie sa pri dojčení 
  • maznáčik


Zavinovačka nie je určená na nosenie detí, nenahrádza šatku na nosenie.

Údržba: Pranie na 40°C v práčke, jemný program. Praním môže dôjsť k zmene veľkosti a tvaru plienok o cca 10%.  Nežehliť, nečistiť chemicky, nesušiť v sušičke. Čím viac sa mušelín perie, tým je mäkší a viac absorbuje vlhkosť. Používanie aviváže môže znižovať absorpčnú schopnosť.


Zloženie: 100%-ná organická BIO bavlna

Balenie : 1 ks v praktickej mušelínovej taštičke 

Rozmery: 120 cm x 120 cm

Výrobca: BIBS
Veková ketegória: 0m+
Farba: Ivory
Rozmery (ŠxD): 120 x 120
Materiál: 100%-ná organická BIO bavlna
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť