Náhradný širokohrdlý cumlík Suavinex Silikon 3-pozičný,guľatý 2ks

Výrobca
Suavinex
Kód
3801102
Dostupnosť
SKLADOM
Cena s DPH
4.99 €
Kúpou tohto tovaru získate 4 bodov. Viac info

Náhradný širokohrdlý cumlík Suavinex Silikon 3-pozičný,guľatý 2ks

 

Cumlík 3 pozičný silikón je určený pre bábätko od narodenia.

Odporúčaný vek: +0 mesiacov

Balenie: 2Ks

0% BPA

Materiál: silikón

Jednoduchým pootočením fľaštičky regulujete prietok mlieka cumlíkom. Umožňuje prispôsobiť prietok tekutiny potrebám bábätka a typu pokrmu jednoduchým pootočením fľaštičky na prietok POMALÝ / STREDNÝ / VEĽKÝ.

Vyberte si cumlík pre svoje dieťatko! Zo širokej ponuky nájdete pre neho určite ten, vďaka ktorému mu bude chutiť. Pre tých, čo sa rozhodnú pre dokrmovanie alebo výhradne pre umelú výživu, je výber cumlíku na dojčenské fľaše veľmi dôležitý.

Cumlíky Suavinex sa prispôsobujú potrebám bábätka vo všetkých etapách jeho rastu.

Ponúknite si z možnost vybrať si veľkosť cumlíka podľa veku dieťaťa (iba orientačné označenie, každé dieťa má iný sací reflex) a tvaru anatomický alebo okrúhly cumlík. Pri výrobkoch Suavinex máte tiež možnosť voľby materiálu cumlíkov - latexové / silikónové.

Podľa detských zubárov je kvalita a dizajn cumlíkov dokonalá pre správny vývoj poschodia. Cumlíky sú vyrobené z materiálov, ktoré napodobňujú ako svojou konzistenciou, tak pohybom materský prsník počas satia pri dojčení. Vďaka ventílkom umiestneným na jej hornej hrane napomáhajú predchádzať čkaniu a kolikám. Široké cumlíky Suavinex sú kompatibilné so všetkými širokohrdlými fľašami značky Suavinex. Vyrobené v rámci EÚ.

Všetky výrobky sú bez BPA, klinicky testované a vyrobené španielskym farmaceutickým výrobcom.

Výrobca: Suavinex
Farba: Silikon
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť