POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Naťahovacia hudobná hračka – Carley the Chameleon

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

29,50 €
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu SBR030015
Značka Sebra
Farba Carley The Chameleon
Rozmery 20 x 7 x 16 cm
Materiál 80% bavlna, 90% polyester - recyklovaná výplň
Veková kategória 0m+

Podrobný popis

Naťahovacia hudobná hračka – Carley the chameleon

Roztomilá naťahovacia hudobná hračka v tvare chameleóna Carleyho. Po jemnom zatiahnutí za sa rozoznejú upokojujúce tóny uspávanky.

Obľúbený rituál pred spaním
Naťahovací hudobný chameleón pomáha vytvoriť rozpoznateľnú a upokojujúcu činnosť pred spaním. Vytvorte tak rituál, vďaka ktorému sa dieťatko bude cítiť bezpečne a spojí si tóny so spánkom, takže vždy keď Carleyho začuje hrať uspávanku pochopí, že je čas spať. Hračku si môžete zobrať so sebou aj na noc strávenú inde, zostane tak rozpoznateľným prvkom pred spaním. Chameleona Carleyho ľahko pripevníte k postieľke, autosedačke, kočíku atď. pomocou suchého zipsu na nôžkach hračky, takže Carley vyzerá, akoby lozil po predmete na ktorom je umiestnený.
Hračka má mäkkú výplň z recyklovaného polyesteru.

O organickej bavlne
Priadza v tomto výrobku je vyrobená z organickej bavlny – táto voľba bola urobená s cieľom znížiť ekologickú stopu výrobku. Pestovaním organickej bavlny je možné znížiť alebo eliminovať mnoho dopadov na životné prostredie spojených s produkciou bavlny.

O výplni z recyklovaného polyesteru
Výplň je vyrobená zo 100 % recyklovaného polyesteru z plastových fliaš, ktoré boli pozbierané a vyčistené, potom boli rozdrvené, znovu roztavené a premenené na nové, recyklované vlákna. Plastové fľaše tak dostávajú nový život, namiesto toho, aby skončili ako odpad

Vlastnosti:
Materiál: 80% bavlna, 90% polyester - recyklovaná výplň
Odporúčaný vek: 0 +

Rozmery:
Dĺžka 7 cm
Šírka 20 cm
Výška 16 cm

Pokyny na čistenie: Utrite handričkou
VAROVANIE: Chráňte pred ohňomRoztomilá natahovací hudební hračka ve tvaru chameleona Carleyho. Po jemném zatažení za  se rozezní uklidňující tóny ukolébavky.