POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Naťahovacia hudobná hračka - Dragon

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

40,50 €
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu SBR030010
Značka Sebra
Farba Dragon
Rozmery 25 x 4 x 13 cm
Materiál 80% bavlna, 90% polyester - recyklovaná výplň
Veková kategória 0m+

Podrobný popis

Naťahovacia hudobná hračka - Dragon

Roztomilá naťahovacia hudobná hračka v tvare draka zo série Sebra Dragon Tales – príbehy o drakoch a rytieroch. Po jemnom zatiahnutí za dračí chvost sa rozoznejú upokojujúce tóny Bahmsovej uspávanky.

Obľúbený rituál pred spaním
Naťahovací hudobný dráčik pomáha vytvoriť rozpoznateľnú a upokojujúcu činnosť pred spaním. Vytvorte tak dračí rituál, vďaka ktorému sa dieťatko bude cítiť bezpečne a spojí si tóny so spánkom, takže vždy keď dráčik začuje hrať uspávanku pochopí, že je čas spať. Dráčika si môžete vziať so sebou aj na noc strávenú inde, zostane tak rozpoznateľným prvkom pred spaním. Ľahko umiestniteľný na postieľku, kočík, autosedačku atď. vďaka plastovému C háčiku.
Hračka má mäkkú výplň z recyklovaného polyesteru.

Na tému Dračie príbehy
Vďaka malým príbehom je dieťa pozvané do skutočného dračieho vesmíru. Dieťa sa tu stretne s lesnými drakmi, hradnými drakmi, lietajúcimi drakmi, hladnými drakmi a drakmi chrliacimi oheň. Spolu s každým svojim verným rytierom draci preskúmavajú zasnežené vrcholky hôr, pomaly tečúce potoky, hlboké modré lesné jazerá a vybuchujúce sopky. Prežívajú dobrodružstvo, navštevujú dediny a hrady. Dračie príbehy sú malé príbehy o priateľstve, o tom, že spolu dokážeme žiť aj napriek veľkým rozdielom, a o túžbe spoznávať a objavovať nové kraje.

O výplni z recyklovaného polyesteru
Výplň je vyrobená zo 100 % recyklovaného polyesteru z plastových fliaš, ktoré boli pozbierané a vyčistené, potom boli rozdrvené, znovu roztavené a premenené na nové, recyklované vlákna. Plastové fľaše tak dostávajú nový život, namiesto toho, aby skončili ako odpad

Vlastnosti:
Materiál: 80% bavlna, 20% polyester - recyklovaná výplň
Odporúčaný vek: 0 +

Rozmery:
Dĺžka 25 cm
Šírka 4 cm
Výška 13 cm

Pokyny na čistenie: Utrite handričkou

VAROVANIE: Chráňte pred ohňom