POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Naťahovacia hudobná hračka – Twinkie the Hedgehog

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

58,90 €
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu SBR030020
Značka Sebra
Farba Twinkle The Hedgehog
Rozmery 20 x 8 x 11 cm
Materiál 100% ľanová polyetylénová výplň, recyklovaná - hudobný čip
Veková kategória 0m+

Podrobný popis

Naťahovacia hudobná hračka – Twinkie the hedgehog

Roztomilá naťahovacia hudobná hračka v tvare jažečka Twinkieho z kolekcie Nightfall – príbehy o všetkom, čo sa deje, keď sa deň chýli ku koncu. Po jemnom zatiahnutí za lístoček, ktorý má Twinkie na chrbte sa rozoznejú upokojujúce tóny Bahmsovej uspávanky.

Obľúbený rituál pred spaním
Naťahovací hudobný jažeček pomáha vytvoriť rozpoznateľnú a upokojujúcu činnosť pred spaním. Vytvorte tak rituál, vďaka ktorému sa dieťatko bude cítiť bezpečne a spojí si tóny so spánkom, takže vždy keď jažečka počuje hrať uspávanku pochopí, že je čas spať. Ježka Twinkieho si môžete vziať so sebou aj na noc strávenú inde, zostane tak rozpoznateľným prvkom pred spaním. Hračku ľahko pripevníte k postieľke, autosedačke, kočíku atď. pomocou suchého zimu na nôžkach hračky, takže Twinkie vyzerá, akoby lozil po predmete na ktorom je umiestnený.
Hračka má mäkkú výplň z recyklovaného polyesteru.

O motíve Nightfall
Padá tma av malých domoch sa rozhostí pokoj. Mesiac vonku osvetľuje nočnú oblohu a objavujú sa tisíce trblietavých hviezd, ktoré vytvárajú magický strop. Téma "Súmrak" je o všetkom, čo sa odohráva, keď sa deň chýli ku koncu. Spoločne s roztomilými nočnými zvieratkami zavedie Sebra dieťa uprostred noci až do lesa. Nočné zvieratá sa pohybujú v temnej krajine a vytvárajú fascinujúce tiene. Tiene niekedy vyzerajú ako úplne nové stvorenia a predstavivosť tu môže byť naozaj neobmedzená, keď sa mesačné svetlo odráža v žiariacich očiach alebo keď vrhá tiene na staré kmene stromov.

O organickej bavlne
Priadza v tomto výrobku je vyrobená z organickej bavlny – táto voľba bola urobená s cieľom znížiť ekologickú stopu výrobku. Pestovaním organickej bavlny je možné znížiť alebo eliminovať mnoho dopadov na životné prostredie spojených s produkciou bavlny.

O výplni z recyklovaného polyesteru
Výplň je vyrobená zo 100 % recyklovaného polyesteru z plastových fliaš, ktoré boli pozbierané a vyčistené, potom boli rozdrvené, znovu roztavené a premenené na nové, recyklované vlákna. Plastové fľaše tak dostávajú nový život, namiesto toho, aby skončili ako odpad

Vlastnosti:
Materiál: 100% ľanová polyetylénová výplň, recyklovaná - hudobný čip
Odporúčaný vek: 0 +

Rozmery:
Dĺžka 20 cm
Šírka 8 cm
Výška 11 cm

Pokyny na čistenie: Utrite handričkou

VAROVANIE: Chráňte pred ohňom