Novorodenecká vložka Tula INSERT - New Gray

Výrobca
Tula
Kód
TIIALGS5
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
34.90 €
Kúpou tohto tovaru získate 34 bodov. Viac info

Novorodenecká vložka Tula INSERT

 

Bezpečná, ľahká a pohodlná cesta, ak chcete nosiť vaše dieťatko už od narodenia v ergonomickom nosiči Tula Baby rady Standard. Dojčatá a novorodenci vážiaci 3,2 - 7kg musia používať novorodeneckú vložku Baby Tula. Vložka je oporou pre bábätká, ktoré nedokážu ešte držať samé hlavičku a nie sú dostatočne vysoké pre správne umiestnenie do sediacej polohy. Vložka zabezpečuje primeranú podporu hlavy a krku a správny vývoj chrbtice pri pozícii na bruchu.

Infant Insert obsahuje integrovaný postroj, ktorý zaisťuje vaše dieťa vo vložke. Vložku používajte v nosiči Tula Standard až do chvíle, kým dieťa nedrží samé hlavičku a nemôže mať posed a kolená v správnom "Speed drepe pozície M" (minimálne do 7kg hmotnosti dieťaťa)

Vložku sa neodporúča používať v pozícii nosenia na chrbte ani s nosičmi Tula rady Toddler. Nemusí sa používať u Tula rady Free-to-Grow rastúceho nosiča.

 
Vlastnosti:

  • Pre útulný prechod do sveta
  • Bohatá výplň pre správnu oporu hlavy a krku dieťatka, ktorú už nemusíte žiadnou ďalšiu výstelkou dopĺňať
  • Chrbtový panel pre podporu prirodzene zakrivenej chrbtice
  • Podpora pre novorodencov od cca 0-5 mesiacov (cca 3,2-7Kg)
  • Umiestnenie do nosiča je veľmi jednoduché
  • Správna výška umiestnenia dieťaťa je, keď má horný okraj vložky vo výške krku a vidíte jeho tvár- aké ľahké je dieťatko v tejto polohe kedykoľvek pobozkať
  • V novorodeneckej vložke je dieťa nosené v odporúčanom anatomickom prirodzenom sede, správna pozícia nožičiek - podľa medzinárodného inštitútu dysplázie bedrového kĺbu
  • Materiál: 100% bavlna

 

Starostlivosť o Infant Insert:

Odporúčame pravidelnú údržbu novorodeneckej vložky pomocou mäkkej tkaniny, mydla a teplej vody. V prípade nutnosti prania v práčke iba v čo najchladnejšej vode na mierny cyklus s jemným pracím prostriedkom šetrným k farbám do 30 °. Sušte na vzduchu.

Výrobca: Tula
Farba: New Gray
Nosnosť: 7 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť