Novorodenecký set Suavinex HYGGE - Zelená

Výrobca
Suavinex
Kód
3306625_2
Dostupnosť
SKLADOM
Vyberte si variant produktu
Cena s DPH
47.60 €
Kúpou tohto tovaru získate 47 bodov. Viac info

Novorodenecký set Suavinex HYGGE


Novorodenecký set „Vítáme ťa na svete“ je ideálnym darčekom pre čerstvo narodené bábätká. Navyše v nádhernom dizajne, ktorý prináša španielska značka spolupracujúca s farmaceutickým priemyslom Suavinex.

Sada obsahuje:
 • 1 x fľaštička s objemom 150 ml s fyziologickým (guľatým) silikónovým cumlíkom pomalého prietoku. Malý otvor cumlíka odovzdáva malé množstvo tekutiny. Ideálny pre prvé dni života novorodenca. Širokohrdlá fľaša umožňuje rodičom jednoduchšie umývanie a prípravu pokrmu, fľaša je lepšie stabilná.
  Odporúčaný vek: od narodenia.
 • 1 x fľaštička s objemom 270 ml s fyziologickým (guľatým) silikónovým cumlíkom s 3-pozičným prietokom, ktorý umožňuje nastaviť fľaštičku podľa schopnosti sania dieťaťa. 3-pozičným cumlíkom možno koordinovať silu prietoku pokrmu jednoduchým pootáčaním. Širokohrdlá fľaša umožňuje rodičom jednoduchšie umývanie a prípravu pokrmu, fľaša je lepšie stabilná.
  Odporúčaný vek: od narodenia.
 • 1 x fľaštička s objemom 360 ml s fyziologickým (guľatým) silikónovým cumlíkom s rýchlym prietokom, ktorý je vhodný pre hustejšie tekutiny typu kaše a pod. Širokohrdlá fľaša umožňuje rodičom jednoduchšie umývanie a prípravu pokrmu, fľaša je lepšie stabilná.
  Odporúčaný vek: +4 mesiace.
 • 1 cumlík s fyziologickým (guľatým) silikónovým náhradným cumlíkom.
  Odporúčaný vek: 0-6 mesiacov.
 • 1 klip na cumlík, ktorý zabráni upadnutie či strate cumlíka.
  Odporúčaný vek: od narodenia.
 • 1 ergonomicky tvarovaná lyžica, určená pre prvé kašičky a desiate. Veľkosť rukoväte, zakrivenie a zaoblenie lyžice zaisťuje bezpečnosť a komfort pri kŕmení a nedráždi citlivé detské ďasná.
  Odporúčaný vek: +4 mesiace.
 • 1 krabička na dva cumlíky dokonale chráni pri ich preprave, aby sa nestratili ani nepoškodil.
 • 1 dávkovač sušeného mlieka. Obsahuje štyri farebné skladovacie časti, ktoré vám pomôžu s plánovaným kŕmením. Hygienické skladovanie mlieka, pohodlné plnenie.

Farby použité pre dekorovanie výrobkov značky Suavinex sú prírodné a netoxické.
Vyrobené v rámci EÚ. Všetky výrobky sú bez BPA, klinicky testované a vyrobené španielskym farmaceutickým výrobcom.

Výrobca: Suavinex
Veková ketegória: 0m+
Farba: Zelená
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť