O nás

Logo BabytrendBabytrend.sk sa venuje predaju detského sortimentu so zameraním sa na rozšírenú ponuku kočíkov, autosedačiek, detského nábytku a doplnkového tovaru. Vyberáme pre klientov z ponuky ten najlepší tovar, ponúkame výborné ceny a poskytujeme Vám kvalitné služby.


Pôsobíme na internete s predajom a súvisiacimi službami po celej SR a ČR od roku 2006. Pre doručenie zásielok spolupracujeme s kuriérskou službou UPS - pre SR a In-Time - pre ČR a zvyšok EU. Pre platobný systém používame Platbu na dobierku, Bankový prevodom, Platba kartou GP webpay (VISA, VISA Elektron, MasterCard, Diners Club), UniPlatba (UniCredit Bank), SporoPay (Slovenská sporiteľňa) – internetové objednávky alebo priamo cez platobný POS terminál na predajni. Klientov o ich objednávkach informujeme cez email a aj priamo cez SMS správyNákup na splátky zabezpečujeme prostredníctvom spoločnosti HomeCredit Slovakia.


Klientom okrem samotného predaja, ponúkame aj telefonické a osobné služby spojené s poradenstvom pri výbere vhodného tovaru. V našom Klube Babytrend.sk – disponujeme aj vernostným a zľavovým systémom.


Zákazníci maju v našej predajni - možnosť  tovar vopred otestovať a vyskúšať a následne zakúpiť alebo objednať.


Viac informácií o Vernostnom programe získate na stránke Vernostný program.

Fotogalériu predajne si môžete pozrieť na stránke PREDAJŇA.


Prípadné ďalšie informácie vám radi poskytnú naši operátori na čísle +421 918 266 133.