Olej Matchstick Monkey proti striám - 100ml

Kód
MM-C-SMO-001
Dostupnosť
SKLADOM
Cena s DPH
15.00 €
Kúpou tohto tovaru získate 15 bodov. Viac info

Olej Matchstick Monkey proti striám - 100ml


Organický olej proti striám, 100 ml, vegan


Vysoko hydratačný výživný spevňujúci organický olej pre pružnejšiu a pevnejšiu pokožku. Výrazne pomáha redukovať výskyt strií, vhodný na použitie aj počas tehotenstva a v období šestonedelia.


Upokojuje, vyživuje a napomáha elasticite pokožky, vhodný aj pre citlivú pokožku. Vyrobený z výhradne prírodných ingrediencií a s upokojujúcim účinkom marhule a harmančeka je tento delikátny olej vhodný pre citlivú pokožku a je skvelým spôsobom, ako ju odmeniť.

  • vhodný pre citlivú pokožku a použitie počas tehotenstva a v období šestonedelia,
  • výživná receptúra podporuje pružnosť pokožky, minimalizuje výskyt strií
  • dermatologicky testované,
  • s obsahom 99,8% prírodných a 99,6% organických ingrediencií,
  • vegan friendly organické zloženie,
  • vyrobené podľa certifikátu ISO: 22716,
  • s jemnou vôňou marhule a kamilky,


Obsah balenia: 100 ml


Neobsahuje GMO (geneticky modifikované organizmy), nanočastice, syntetické parfumy a farbivá, komponenty živočíšneho pôvodu, lanolín, ftaláty, parabény, chlór, sodium lauryl sulfát (SLS), sodium laureth sulfát (SLES), MIT (Methylisothiazolinone), triclosan, propylene glycol, benzobarbital, phenoxietanol alebo petrochemické látky.


Použitie
: Aplikujte malé množstvo a jemne, krúživými pohybmi, vmasírujte do pokožky s najvčastejším výskytom strií, ako sú stehná, brušk, boky a prsia. Určené len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami. Uchovávajte uzatvorené, mimo zdrojov tepla. Spotrebujte do 6 mesiacov od otvorenia.

Výrobca: Matchstick Monkey
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť