Organická/BIO ovsená kaša Kendamil (150 g) s ovocím - Mango/Malina/Jablko

Výrobca
Kendamil
Kód
77000080
Dostupnosť
SKLADOM
Cena s DPH
3.90 €
Kúpou tohto tovaru získate 3 bodov. Viac info

BIO/Organická kaša Kendamil


Kendamil bio / organická ovsená kaša s ovocím (mango, jablko, malina) pre deti od ukončeného 10. mesiaca veku dieťaťa (150 g instantnej kaše v prášku).
Detská bio / organická ovsená kaša Kendamil je nutrične vyvážená a obohatená o vitamíny a minerály dôležité pre prirodzený vývoj dieťaťa od desiatich mesiacov vyššie. Obsahuje iba vybrané kvalitné BIO obilniny a BIO ovocia. Chutnú detskú kašu vytvoríte tak, že do vopred pripraveného teplého mlieka Kendamil vmiešate sypkú kašu (pozri návod na prípravu). Takto vzniknutá kaša dieťa nasýti a dodá mu potrebné živiny. Podľa toho, akú konzistenciu má vaše dieťa radšej, môžete pripraviť redšiu alebo hustejšiu kašu.

Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste bez zápachov. Balené v ochrannej atmosfére. Spotrebujte do 4 týždňov od otvorenia.


Prečo si vybrať túto kašu?

  • Neobsahuje umelé farbivá ani konzervačné látky ako všetka dojčenská a detská výživa podľa zákona
  • Je vhodná aj pre vegetariánov
  • Obsahuje iba prirodzené cukry z ovocia, ktoré je súčasťou kaša
  • Obsahuje ovocie vhodné pre deti


Zloženie: BIO Múka celozrnná OVSENÁ 60%, BIO malé OVSENÉ vločky 25%, BIO vločky manga (obsahuje BIO banánovú múku) 6%, BIO jablkový prášok 6% (obsahuje BIO ryžovú múku), BIO vločky malín 3% (obsahuje BIO ryžovú múku ), tiamín (vitamín B1). Obsahuje 42 g BIO manga, 36 g BIO jablká a 20 g BIO malín. (Alergény sú označené veľkým písmom. Môže obsahovať BIO mlieko. Tiamín nie je organického / BIO pôvodu). Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.
 * Jedna porcia je 20 g sypkej kaše + 105 ml mlieka Kendamil alebo ktoré pre dieťa bežne užívate. Obsah soli je daný obsahom sodíka v surovinách. Nutričné ​​hodnoty vychádzajú z hodnôt materského mlieka.

Upozornenie: Potravina pre zvláštnu výživu - obilný príkrm pre dojčatá a malé deti od ukončeného 10. mesiaca veku dieťaťa. Potravina je súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa a nie je náhradou materského ani dojčenského mlieka. Dojčenie je najlepšou výživou. Zavedenie doplnkovej výživy konzultujte
s pediatrom alebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.

Pre zdravie dieťaťa je dôležité vždy dodržiavať správne dávkovanie, postup prípravy a skladovanie podľa pokynov výrobcu. Už od prvých zúbkov venujte pozornosť pravidelnej starostlivosti o zubnú hygienu Vášho dieťatka.


Nutričné hodnoty 

 

Výživové údaje

Jednotka

Ve 100g

V porci*

Energie

kJ

1583

620

kcal

376
148

Tuky

g

6,8
5,7

z toho nasycené mastné tuky

g

1,4
2,2

Sacharidy

g

63,3
20,3

z toho cukry

g

10,1
9,6

Vláknina

g

10,0
2,0

Bielkoviny

g

10,4
3,4

Sodík

g

0,01
0,02

Sol

g

0,025
0,05

Thiamin (vitamin B1)

mg

1,2
0,03

Výrobca: Kendamil
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť