Pali - Detská postieľka prestaviteľná - KRIO, 76 x 149cm, biela

Výrobca
PALI
Kód
pal.503
Dostupnosť
Na objednávku
Cena s DPH
414.00 €
Kúpou tohto tovaru získate 414 bodov. Viac info

Pali - Detská postieľka prestaviteľná - KRIO, 76 x 149cm, biela

 

Popis produktu:

Bezpečnosť a kvalita je vždy najdôležitejšia. Každá postieľka a súčasť detskej izbičky značky PALI je navrhnutá tak, aby bola predovšetkým praktická, bezpečná a kvalitná. Montáž a demontáž postieľky značky PALI je veľmi jednoduchá. Vzdialenosť a tvar priečok v postieľke sú najdôležitejšie pre bezpečnosť dieťaťa, ktoré sa začína v postieľke pohybovať, aj keď má ešte len niekoľko mesiacov. Priečky sú vo vzájomnej vzdialenosti 6 cm, čo je ideálna vzdialenosť podľa výsledkov bezpečnostných štúdií. Jednotlivé priečky sa nedajú vybrať z bočnice postieľky. Priečky nemajú ostré hrany a sú odolné detskému skákaniu a hraniu.

 

Bočnice postieľky sú priskrutkované a nemožno s nimi posúvať, čiže živé dieťa nemôže vypadnúť z postieľky. Bočnice je možné len celé vybrať (odstrániť-odskrutkovať) z postieľky. Každá postieľka je vybavená 4 kolieskami, z toho 2 majú brzdu, čiže je možné postieľku jednoducho presúvať po byte či dome. Všetky farby a laky použité na postieľkach a nábytku PALI sú netoxické a zdravotne nezávadné splňajúce kritéria európskej normy EN 71-3. Postieľka PALI má udelený európsky zdravotný atest a certifikát kvality v akreditovanej skúšobni.

 

Ortopedický rošt je vyrobený z drevených priečok - to poskytuje tú najlepšiu podporu pre vývoj detskej chrbtice. Rošt má 2 základné pozície, pre malé bábätko sa používa rošt vo vyššej pozícii, aby k nemu mali rodičia ľahký prístup. Akonáhle je dieťa už väčšie a v postieľke robí prvé krôčiky, je vhodné umiestniť rošt do nižšej pozície, aby dieťa nevypadlo. Rošt v nižšej polohe je v hĺbke 61 cm a zdvihnutý rošt je v hĺbke 44 cm (merané od roštu). Ortopedický rošt je dodávaný s každou postieľkou PALI.

 

NEZABUDNITE K POSTIEĽKE PALI OBJEDNAŤ MATRAC. Všetky ponúkané matrace sú veľmi kvalitné a hlavne vyrobené na mieru týchto postieľok značky PALI. Niektoré matrace, ktoré ponúkame majú medzinárodnú ochrannú značku systému Amicor Pure TM alebo Aloe Vera - antibakteriálna ochrana.


Ako vytvoriť detskú posteľ z postieľky:

  • Odskrutkujte bočnice a odstráňte ich
  • Umiestnite rošt do nižšej polohy
  • Odskrutkujte spodnú časť čela a znížte ho na úroveň zeme
Výrobca: PALI
Farba: biela
Rozmery (ŠxVxD): 76 x 90 x 149
Vnútorný rozmer: 70 x 140
Hmotnosť: 38 kg
Možnosť výškového nastavenia: Áno
Možnosť bočného otvoru: Áno
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť