Plienkové nohavičky MonPeri Pants - XL 13-18kg (18ks/bal)

Výrobca
MonPeri
Kód
6810.005
Dostupnosť
3-8 dní
Vyberte si variant produktu
Cena s DPH
7.60 €
Kúpou tohto tovaru získate 7 bodov. Viac info

Plienkové nohavičky MonPeri Pants


Neparfumované naťahovacie nohavičky MonPeri Pants sú mäkké ako bavlna a čistý biely dizajn umožňuje nosenie pod bežným detským oblečením bez nežiaduceho presvitania. Sú bielené horúcim vzduchom, nie chlórom. Ľahkú manipuláciu zaistia pružné bočné manžety, ktoré nebránia dieťaťu v pohybe a zabránia úniku vlhkosti. Elastický pás nohavičiek zabraňuje zosunutiu a zároveň sa dá pri vyzliekaní ľahko roztrhnúť. Indikátor vlhkosti napovie, kedy je čas na výmenu. O suchú pokožku dieťaťa sa postará rovnomerne rozložené super savé jadro. Každý rodič určite ocení praktický lepiaci prúžok na zabalenie použitých nohavičiek.


Už žiadne vyrážky!
Pokožka bez vyrážok je pre všetkých rodičov dôležitá. Naťahovacie nohavičky MonPeri Pants sú bez parfumácie, nie sú bielené chlórom, ale horúcim vzduchom, a tak nespôsobujú žiadne vyrážky ani u citlivej pokožky.


Jednoduchá manipulácia
Naučiť dieťa na nočník uľahčia naťahovacie nohavičky MonPeri Pants, ako rodič najlepšie spoznáte, kedy nastane ten správny čas učenia. Manipulácia s nohavičkami je rovnako jednoduchá ako so spodnou bielizňou. Jemné elastické manžety zabezpečia, že z nohavičiek neunikne žiadna vlhkosť. Manžety sú pružné a nebránia dieťaťu v žiadnom pohybe. Pružný pás nohavičiek zabraňuje zosunutiu. Praktický pásik pre zabalenie použitej plienky. Čistý biely dizajn - nepresvitá pod oblečením.


Ekologické zloženie plienok
Nohavičky sú vyrobené z prírodných materiálov, bez prímesí PVC, chlóru, antioxidantov, latexu, ftalátov a bez parfumácie. Nedráždia pokožku a zaistia tak vášmu dieťaťu pokojný deň i spánok. Vyrobené sú z netkanej textílie, buničiny, vysokoabsorpčního polyméru - puperabsorbent (SAP). Dermatologicky testované. Nohavičky sú rozložiteľné ako papier, buničina a netkaná textília.


Nový absorpčný systém
Nový absorpčný systém pomáha vášmu dieťatku uzamknúť zápach a vlhkosť a zachovať suchú pokožku dieťaťa. Stará sa o to dostatočná vrstva buničiny, ktorá sa rozkladá po celej ploche plienky. Nohavičky majú indikátor vlhkosti, ktorý vám napovie, kedy je čas nohavičky vymeniť.


Funkčné zloženie
Nohavičky MonPeri Pants sú tenké a mäkké ako bavlna, spodná vrstva pomáha chrániť vaše dieťa, zatiaľ čo superabsorpčné jadro rýchlo odvádza vlhkosť preč od citlivej pokožky vášho dieťaťa. Jemné elastické manžety, sa prispôsobia a nebránia v pohybe. Špeciálne bočné lemy objímu nohy dieťaťa, a tak zabránia úniku obsahu a nežiaducim haváriám.

 

 

 

Výrobca: MonPeri
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť