Plienkové separačné vložky Bambino Mio 160 ks

Výrobca
Bambino Mio
Kód
BL8
Dostupnosť
Na objednávku
Cena s DPH
7.80 €
Kúpou tohto tovaru získate 7 bodov. Viac info

Plienkové separačné vložky Bambino Mio 160 ks

 

Nová biodegradabilná separačná vložka oddeľujúca pokožku dieťaťa od mokrej plienky. Jedno balenie osahuje 160 ks separačných vložiek.

Pri použití sa pokladá na plienku. Po použití ju aj so stolicou jednoducho spláchnete ako toaletný papier, pokiaľ je len mokrá môže sa kompostovať.

Nová separačná vložka Bambino Mio je ešte hebkejšia ako predtým. Na dotyk pôsobí ako hodvábne mäkká tkanina. Prepúšťa tekutiny do viacvrstvovej plienky a znižuje ich spätné pôsobenie na pokožku dieťaťa. Tým bráni pôsobeniu moču priamo na pokožku a znižuje nebezpečenstvo vzniku plienkovej dermatitídy. Ak je znečistená detskou stolicou, chráni pred týmto znečistením plienku.

Nepoužívajte separačnú vložku keď má dieťa riedku stolicu (väčšinou pri dojčení). Stolica potom po vložke skĺzne a nezachytí sa v plienke a znečistí plienkové nohavičky aj ďalšie oblečenie.

Nová plienková separačná vložka je viac ekologická, pretože je vyrobená z obnoviteľných zdrojov (vlákna z kukuričného škrobu) a je stále biodegradabilná (biologicky odbúrateľná).

Separačnú vložku Bambino Mio môžete použiť s akýmkoľvek typom látkových plienok.

Hmotnosť: 0,285 kg

Rozmery: 0,200 x 0,300 x 0,100

Výrobca: Bambino Mio
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť