Podvozok Cybex e-Priam + Seat - Chrome Black 2021

Výrobca
Cybex
Kód
519003509.10
Dostupnosť
Na objednávku
Cena s DPH
1 199.95 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 1199 bodov. Viac info

Podvozok Cybex e-Priam + Seat

Dostupnosť: September 2019


Revolučná inteligentná technológia sa stretáva s luxusným dizajnom - e-PRIAM
- prvý e-kočík od Cybex. Inteligentný, intuitívne a výnimočne inovatívny e-PRIAM vám umožní ľahko brázdiť po kopcoch a chytro sa prispôsobí nepriaznivému povrchu, ako je napr. piesok, štrk alebo dlažobné kocky. Zažite čarovný pocit odľahčeného nákladu, uhladené kamenisté cesty alebo sprístupneného náročného stúpania.


Choďte ďalej, obohaťte svoj každodenný život a majte viac energie pre vás i pre budúce cesty s vaším dieťaťa.

CYB_epriam_mountain_wclaim_downhill_CMYK_A1_300dpi_vertical

PODPORA DO KOPCA A Z KOPCA

Náročné tlačenie kočíka do kopca je problémom minulosti - e-PRIAM vám v potrebných chvíľach podá pomocnú ruku. Po svojej aktivácii kočík monitoruje úsilie vyvinuté pri jeho tlačení a podporí váš výstup tak, že aj prudké stúpanie pre vás bude prechádzkou po rovine.
V rukoväti kočíka integrované senzory zaznamenávajú tlak a ťah, ktorý vyvíjate na rukoväť počas jazdy a prispôsobujú podľa toho chytrou podporu pre jazdu do kopca a z kopca. Spúšťanie tejto asistencie je tak dômyselne premyslené a hladké, že vám jazda do / z kopca bude pripadať ako jazda po rovine.
Elektronické funkcie vám pomôžu pri stúpaní o náklone až cca 25% (cca 14 °). To zhruba zodpovedá náklonu známej ulice Lombard Street v San Franciscu

CYB_epriam_city_uphill_wclaim_CMYK_A1_300dpi_vertical

INDIVIDUÁLNY DIZAJN
Prispôsobte si váš e-PRIAM podľa vášho vkusu. Skombinujte vami zvolený podvozok s jedným zO širokého výberu Seat pack a zmeňte tak vzhľad vášho kočíka kedykoľvek sa vám zachce. Všestranný a štýlový podvozok je dostupný v niekoľkých sofistikovaných prevedeniach.


4 v 1 CESTOVNÝ SYSTÉM
Nový 4 v 1 cestovný systém robí z kočíka e-PRIAM flexibilného a pohodlného spoločníka na cesty. Všestranný podvozok vám umožňuje prispôsobiť kočík podľa vašich potrieb a pomôže vám čeliť všetkým nástrahám mobilného života. Okrem nových korbičiek LUX Carry Cot a LITE Cot môžete na kočík nasadiť tiež víťazné detské autosedačky CYBEX. Pre staršie deti potom možno ku kočíku e-PRIAM pripevniť praktickú športovú nadstavbu, ktorú možno používať po i proti smeru jazdy.

CYB_19_y270_EU_e-Priam_ROGO_SeatPack_PRBL_4in1_TravelSystem


ŠPECIFIKÁCIA PRODUKTU:

Cybex Platinum e-Priam podvozok: Hliníkový podvozok s plastovými časťami.


Váha
: 10,7 kg


Rozmery:

  • Zložený kočík bez športovej nadstavby: D 950 mm / Š 600 mm / V 300 mm
  • Kompaktne zložený kočík bez športovej nadstavby (bez koliesok): D 800 mm / Š 510 mm / V 210 mm


Batéria:
e-PRIAM je napájaný lítium-iónovou batériou a v závislosti od zaťaženia a okolitých podmienkach má dojazd cca 8-45 km. Batériu možno dobiť počas šiestich hodín a úroveň jej nabitie je možné ľahko skontrolovať pomocou LED indikátora na zadnej osi kočíka.


Senzory:
Senzory v rukoväti zaznamenávajú úroveň tlačenia a ťahania kočíka a premyslený algoritmus neustále prepočítava optimálnu mieru podpory, ktorú práve potrebujete. Vďaka tomu sa e-PRIAM dokáže bleskovo prispôsobiť okolitým podmienkam.


Motory:
Dodatočnú silu pri jazde s kočíkom e-PRIAM vám dodávajú dva elektromotory, ktoré sú dostatočne tiché, aby nerušili pokojný spánok vášho dieťaťa. Každý z elektromotorov sa diskrétne schováva za zadnými kolesami na oboch stranách zadnej nápravy.

Výrobca: Cybex
Farba: Chrome Black
Hmotnosť: 10,7 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť