Prebaľovacia podložka Bébé-Jou Fabulous 77x74 cm - Wish Pink

Výrobca
Bébé-Jou
Kód
B6804060
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
47.90 €
Kúpou tohto tovaru získate 47 bodov. Viac info

Prebaľovacia podložka Bébé-Jou Fabulous 77x74 cm

 

Máte veľkú prebaľovaciu komodu alebo dostatok miesta na prebaľovanie? Potom si zvoľte veľkú, antialergickú, komfortnú, umývateľnú prebaľovaciu podložku Fabulous so zvýšenými okrajmi pre maximálnu bezpečnosť.

Prebaľovacia podložka vám zjednoduší prebaľovanie vášho maličkého aj ďalšiu starostlivosť o jeho pokožku. Je umývateľná a tým aj antialergická (už žiadny prach), mäkučká a tepelne izolačná. Jej tvar so zvýšenými okrajmi stabilizuje bábätko uprostred a bráni tak v prvých mesiacoch jeho pretočeniu a následnému pádu. Neskôr, až je dieťa väčšie, môže mať dostatok energie túto prekážku prekonať. Preto nikdy (ani po narodení) nenechávajte dieťa na prebaľovacej podložke bez dozoru. Ak je umiestnená na komode či stole, hrozí nebezpečenstvo pádu. Neobsahuje ftaláty. Testované podľa noriem TÜV.

Podložka je naozaj veľká a ponúka dostatok miesta pre starostlivosť o dieťa. Je vyrobená z vysoko kvalitného tepelne izolujúceho polyéteru, PU peny s dlhou životnosťou. Poťah je tvorený nepremokavou látkou PUL, vnútorná vrstva je 100% polyester, vonkajšia potlačená vrstva je zo 100% polyuretánu. Vyperiete ho v práčke na 30 °C. Látka i pena sú priedušné a sú vyrobené z ekologicky šetrných materiálov a sú bez škodlivých látok, čo potvrdzuje certifikát ÖKO TEX 100.

  • Luxusný dostatok miesta pre všetky úkony spojené so starostlivosťou o Vaše bábätko.
  • Komfortný materiál poťahu podložky je veľmi príjemný na dotyk.
  • Materiál poťahu je umývateľný.
  • Zvýšené okraje pre maximálnu bezpečnosť.

Hmotnosť: 0,991 kg

Rozmery: 77 x 74 x 9 cm

Výrobca: Bébé-Jou
Farba: Wish Pink
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť