Prenosná vanička Cybex Platinum Lite Cot - Deep Black 2021

Výrobca
Cybex
Kód
520000967
Dostupnosť
Na objednávku
Cena s DPH
159.95 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 159 bodov. Viac info

Prenosná vanička Cybex Platinum Lite Cot

pre Priam, e-Priam a MIOS

- od narodenia do 22 kg (cca 4 roky)


Základné informácie:

  • vnútorné rozmery: D 705 mm / Š 295 mm / V 115 - 180 mm
  • váha: 0,9 kg


Pre moderných mestských rodičov môže byť život nepredvídateľný! Flexibilná a praktická vanička LITE Cot je dokonalým spoločníkom na cesty. Možno ju skladať spoločne s kočíkom, takže ju môžete bez problémov zložiť pri návšteve obchodov, v kaviarni alebo napríklad pri ukladaní do vozidla. Nielen, že je vyrobená z prémiových, ľahkých materiálov, ale aj skvele vyzerá. Vnútri korbičky nájdete mäkkú, penovú, priedušnú matrac a poťah zo 100% bavlny, ktorý dieťaťu zaručuje pocit jazdy ako na obláčiku. Na ochranu pred matkou prírodou slúžia vonkajšie materiály, ktoré zaručia, že bude vaše dieťa v pohodlí a bezpečí aj za dažďa, vetra a v zime. Cestovná vanička LITE Cot zaisťuje hladkú jazdu ako pre rodičov, tak i pre dieťa.


Hlavné výhody:

  • Vysoko kvalitné materiály korbičky Lite Cot neustále chránia vaše dieťa pred poveternostnými vplyvmi. Či už zrovna prší, fúka vietor alebo je zima, vaše dieťa zostane počas sychravých mesiacov v teple a pohodlí.
  • Pre dokonalé pohodlie je vnútro korbičky vyrobené z vysoko kvalitných materiálov.
  • 100% bavlna vášmu dieťaťu zaručuje úplne pohodlné cestovanie.
  • Ultra mäkký a priedušný matrac zabezpečuje zvýšený komfort na cestách. S kvalitnými materiálmi a vylepšeným odvádzaním vlhkosti premení tento matrac každodenný spánok vo výnimočnú udalosť.
  • Neustála sloboda pohybu. Vaničku Lite Cot možno zložiť spoločne s kočíkom bez nutnosti akéhokoľvek odnímanie alebo odopínania.
  • Lite Cot je luxusná a ľahká zároveň! Pri váhe iba 0,9 kg je možné vaničku veľmi ľahko prenášať a je tak ideálna pre rodičov na cestách.
Výrobca: Cybex
Farba: Deep Black
Rozmery (ŠxVxD): 29,5 x 11,5-18 x 70,5
Hmotnosť: 0,9 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť