Prsný nadstavec Medela PersonalFit Flex 2ks - veľ. XL

Výrobca
Medela
Kód
K101034000
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
13.00 €
Kúpou tohto tovaru získate 13 bodov. Viac info

Prsný nadstavec Medela PersonalFit Flex 2ks


S naším novým prsným nadstavcom PersonalFit Flex™ môžete ľahko prispôsobiť priloženie Vašej odsávačky mlieka Medela tak, aby ste pre Vás našli čo najpohodlnejšiu a najefektívnejšiu polohou odsávania - bez ohľadu na to, ako sa počas kojenia Vaše prsníky menia. Úplne nová skúsenosť s odsávaním, rovnako individuálna ako ste Vy. 
Tento prsný nadstavec je kompatibilný so všetkými Medela odsávačkami.

Nový prsný nadstavec PersonalFit Flex™ bol vyvinutý v spolupráci s tímom vedcov a dojčiacich mamičiek. Je navrhnutý tak, aby bez námahy priľahol k tvaru Vášho prsníka a podporoval tok Vášho mlieka tým, že zabraňuje tlaku na mliečne kanáliky. Vďaka tomu je pre každú ženu ľahšie nájsť polohu, v ktorej môže čo najpohodlnejšie odsávať. Výsledok? Odsávanie je ešte príjemnejšie a efektívnejšie - rovnako individuálne ako ste Vy.


Naši vedci testovali prsný nadstavec PersonalFit Flex™ v štyroch klinických štúdiách s dojčiacimi matkami. S viac ako 1000 odsávacími procesmi dokázali preukázať zlepšený komfort a zvýšenú účinnosť. Rovnako, ako každý produkt Medela, sú naše prsné odsávačky Flex™ navrhnuté tak, aby Vám uľahčili dojčenie, takže môžete dlhšie Vášmu dieťaťu podávať jedinečné materské mlieko.

  •  Uhol 105 ° zlepšuje prispôsobenie k prsníku pre lepší tok mlieka
  •  Oválny tvar je možné otáčať o 360 °
  •  Mäkký, hladký a pružný lem
  •  K dispozícii v štyroch veľkostiach tunela 
  •  Vyrobené z materiálov bez BPA
Výrobca: Medela
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť