POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Reklamácia tovaru

Na tovar zakúpený na Babytrend.sk sa vzťahuje záručná doba 24 mesiacov. Ku každému tovaru je priložená faktúra, ktorá slúži ako záručný doklad.

 

Reklamáciu na tovar môžete uplatniť prostredníctvom našej služby Online výmena a vrátenie.

Postup reklamácie tovaru:

    1. Vyplníte Online formulár, v ktorom zvolíte typ požiadavky Reklamácia.
    2. Označíte produkty, ktoré si želáte reklamovať a uvediete dôvod reklamácie spolu s podrobným popisom reklamovanej vady, prípadne fotodokumentáciu vady.
    3. Zadáte číslo bankového účtu.
    4. Na základe vyplnenej žiadosti sa vygeneruje sprievodný list k reklamácii.
    5. Tovar na reklamáciu nám zašlite čistý, spolu s vytlačeným sprievodným listom na adresu:

United Fashion Group s.r.o.
Sliačska 1/D
831 02 Bratislava

Ak nemáte možnosť vytlačiť sprievodný list, do balíka k tovaru vložte dodací list alebo faktúru obdržanú pri doručení objednávky, na ktorú napíšete číslo žiadosti (ID RMA). Číslo tejto žiadosti získate po vyplnení Online formulára.

Zásielku s tovarom a sprievodným listom alebo faktúrou zašlite ako doporučený list alebo balík priamo na uvedenú adresu. Pošta umožňuje zasielať zásielky dvoma spôsobmi: "zaslať na adresu" a "zaslať na poštu". Aby bola zásielka doručená priamo k nám, zašlite ju priamo na adresu. Zásielku NEPOSIELAŤ na DOBIERKU – takúto zásielku nie je možné prijať. Reklamovaný tovar je možné priniesť na uvedenú adresu aj osobne.

O vybavení reklamácie Vás budeme informovať ihneď po jej spracovaní, ktoré prebehne v čo najkratšom čase, v prípade potreby posúdenia stavu reklamovaného tovaru najneskôr do 30 dní.

Celé znenie reklamačného poriadku nájdete TU.