Sada dojčenských fľaštičiek Tommee Tippee C2N so sterilizátorom a odsávačkou

Výrobca
Tommee Tippee
Kód
423585TT
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
142.25 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 142 bodov. Viac info

Sada dojčenských fľaštičiek Tommee Tippee C2N so sterilizátorom a odsávačkou


Výhodná sada dojčenských fľaštičiek so sterilizátorom a odsávačkou Tommee Tippee Closer to Nature obsahuje 1x sterilizátor do mikrovlnnej rúry, 1x manuálnu odsávačku materského mlieka, 2x fľaša 150ml s cumlíkom s pomalým prietokom 0m +, 4x fľaša 260ml s cumlíkom s pomalým prietokom 0m +, 2x cumlíky so stredným prietokom 3m +, 2x cumlíky s rýchlym prietokom 6m +, 4x viečka pre uzavretie fľaštičiek pre uskladnenie materského mlieka, 2x podbradník pre najmenších, 2x termoizolačný obal na dojčenské fľaše, 50x jednorazové vložky do podprsenky, 2x silikónový cumlík 0-6 mesiacov.


Fľaštičky Tommee Tippee Closer to Nature vynikajú unikátnym silikónovým cumlíkom, ktorý svojim tvarom a vlastnosťami pripomína materský prsník. Teplou tekutinou vo vnútri fľaštičky sa cumlík zahreje na príjemnú teplotu, mäkký a pružný koniec cumlíka pripomína materskú bradavku. Dieťa tak takmer nepociťuje rozdiel medzi dojčením a kŕmením z tejto fľaštičky.

  • Fľaštička je antikoliková, opatrená malým ventilačným otvorom na okraji cumlíka, ktorý citlivo zabezpečí únik vzduchu z fľaše, tým umožní plynulé satie tekutiny a zároveň znižuje riziko brušnej koliky.
  • Vhodné pre deti od narodenia.
  • Neobsahuje BPA.

Video:

Výrobca: Tommee Tippee
Veková ketegória: 0m+
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť