Set Autosedačka Britax-Römer Baby-Safe 3 i-Size + Báza Flex Base iSense + Autosedačka iSense Dualfix - Space Black 2021

Výrobca
Britax-Römer
Kód
BRR011344SB
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
709.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 709 bodov. Viac info

Set Autosedačka Britax-Römer Baby-Safe 3 i-Size + Báza Flex Base iSense + Autosedačka iSense Dualfix


Modulárny systém iSense ponúka múdre riešenie pre vaše komfortné a bezpečné cestovanie. Pre deti od narodenia do 4 rokov.


Toto tu ešte nebolo! Inteligentný rad iSense na scéne!

Už od roku 1966 sa Römer venuje vývoju a výrobe autosedačiek pre deti. Patrí k svetovej špičke v bezpečnosti. Teraz vám prináša nový, unikátny cestovný systém iSense, ktorý spĺňa nároky na ešte väčšie bezpečie, komfortnejšiu obsluhu a zábavnejšie cestovanie s deťmi, než ste si vedeli kedy predstaviť!


1 základňa, 2 autosedačky, 4 roky bezpečia

Cestovný rad iSense využijete od chvíle, keď s dieťatkom pôjdete z pôrodnice, až do jeho 4 rokov. Súčasťou setu je vajíčko Baby-Safe 3 i-size (bez svetielok) pre bábätká od narodenia do 15 mesiacov, pokračujúca autosedačka Dualfix iSense (s inovatívnym osvetlením) pre deti od 3 mesiacov do 4 rokov a základňa Flex Base iSense. Pričom každá z komponentov spĺňa bezpečnostnú normu i-Size.

Systém iSense ponúka hneď niekoľko pokrokových vlastností. Jednou z nich je kompatibilita vajíčka s podvozkami takmer všetkých dostupných kočíkov. Ďalej je to otáčanie základne o 360 °, s vajíčkom Baby-Safe 3 i-Size o 180 °, a to v kombinácii s polohovaním. Pričom kombinácia otáčania vajíčka a polohovania je úplne unikátna. V neposlednom rade sa pokračujúca autosedačka Dualfix iSense pýši prevratnou novinkou, ktorou je sústava inteligentných svetielok pre zvýšenie vášho komfortu a bezpečia.


Vajíčko Baby-Safe 3 i-size - útulný ostrovček bezpečia pre vaše najmenšie

Autosedačku Baby-Safe 3 i-size môžete používať pre deti od narodenia do 15 mesiacov. V aute ju zaistíte buď bezpečnostnými pásmi vozidla alebo ideálne pomocou základne Flex Base iSense. Tá, vďaka povinnosti voziť deti do 15 mesiacov v protismere, obsahuje poistku, ktorá umožňuje vajíčko otáčať iba o 180 °, a to do nástupnej polohy a späť. Základňa vám ďalej umožní jednoduché naklápanie sedačky do 6 rôznych polôh, vrátane polohy ležmo. Zabránite tým padaniu hlavičky dieťaťa pri nevhodnom sklonu sedáka u niektorých áut. Pričom táto kombinácia otáčania a polohovania je u vajíčka absolútne unikátna.

V autosedačke Baby-Safe 3 i-size dieťatku zaistíte nielen maximálne bezpečie, ale aj útulné a komfortné prostredie. Jej patentovaný mechanizmus umožňuje upravovať ergonomickú polohu podľa výšky dieťaťa. Čo podporí jeho zdravý vývoj. S tým, ako dieťa rastie, priestor v sedačke mu zväčšujete aj nastavením opierky hlavy. A v neposlednom rade, k pohodlnému sedeniu prispeje tiež mäkko polstrovaná novorodenecká vložka a prémiové poťahy z mäkkšej tkaniny, než tomu bolo predtým.


Múdre riešenie pre bezpečné a komfortné cestovanie

Mamičky na cestách často využívajú auto v kombinácii s kočíkom. Preto je dobrá správa, že vajíčko Baby-Safe 3 i-size sa dá pomocou adaptérov nacvaknúť na takmer všetky typy podvozkov. Rodičom to umožní nebývalú slobodu vo výbere.

Autosedačka Baby-Safe 3 i-Size
Autosedačka Dualfix iSense

Autosedačka Dualfix iSense vychádza z obľúbeného ADACom oceneného modelu Dualfix M i-Size. Navyše je vybavená inovatívnym osvetlením, ktoré ešte viac spríjemni vaše spoločné cestovanie. Je určená pre deti od 3 mesiacov do 4 rokov a je to tá najlepšia možnosť potom, čo dieťa vyrastie z prvej autosedačky.


Vidieť a byť videný

Inovatívne svetielka sú umiestnené na bočniciach autosedačky. Ich mäkké, tlmené svetlo zaistí, že aj v tme budete vedieť, čo vaše dieťatko práve robí. Väčšiemu dieťaťu potom jemné svetlo spríjemni dlhšie cestovanie, lebo sa pri ňom môže hrať či prehliadať knižku. Svetielka vám pomôžu aj s usadzovaním. Aj v tme si budete istí, že ste pásy utiahli správne a že nie sú nikde prekrížené. Svetielka majú 3 intenzity svietenia. Možno ich ovládať manuálne alebo nastaviť automatický režim. V ňom sa svetielka samé vypnú minútu po usadení dieťatka do sedačky.

Otočná o 360 °

Pokračujúcu autosedačku Dualfix iSense možné používať výhradne so základňou Flex base iSense (nie je súčasťou balenia). Možnosť otáčania o 360 ° stupňov ocenia ako deti, tak rodičia. Táto funkcia totiž výrazne uľahčuje usadzovanie dieťaťa. Sedačku si jednoducho otočíte do nástupnej polohy a potom otočíte buď proti alebo po smere jazdy podľa toho, ako to dieťaťu vyhovuje. Bezpečnostní experti odporúčajú voziť deti proti smeru jazdy čo najdlhšie. Je to totiž ten najbezpečnejší spôsob cestovania. Autosedačka Dualfix iSense vám to umožní až do 4 rokov veku dieťaťa.


Objavovať aj odpočívať

Autosedačku Dualfix iSense je možné nastaviť do 6 polôh. Dieťa tak môže pozorovať svet za oknami auta a až ho to unaví, jednoducho mu sedačku nastavíte do polohy ležmo. Možnosti polohovania sedačky vám zároveň zaistia nastavenie správnej polohy v autách s rôznym sklonom sedadla. Dieťatku tak počas jazdy nebude padať hlavička. K jeho maximálnemu pohodliu prispieva aj možnosť predĺžiť priestor pre nožičky pri protismernej jazde.

Bezpečie ruka v ruke s komfortom

Bezpečnosť je u autosedačiek Römer vždy na prvom mieste, preto autosedačka Dualfix iSense zodpovedá najprísnejšej európskej bezpečnostnej norme ECE R129 (i-Size). Sedačka je vybavená radom inovatívnych bezpečnostných prvkov. Je to napríklad optimalizovaný integrovaný systém ochrany pri bočnom náraze SICT INSIDE a ďalej patentovaný systém Pivot Link, ktorý dieťa chráni zo všetkých strán. Pre väčšie bezpečie dieťaťa je Dualfix iSense vybavená tiež 5-bodovými bezpečnostnými pásmi s protišmykovou vrstvou.

Autosedačka Dualfix iSense sa na základňu inštaluje len jediným kliknutím, a to do pozície v proti smere. Do požadovaného umiestnenia už si ju ľahko natočíte. Jednoduchou manipuláciou so základňou nastavíte nielen tzv. Nástupnú polohu pre ľahší prístup k dieťaťu, ale aj naklopenie sedačky do ľahu.

Autosedačka Dualfix iSense

Základňa Baby-Safe iSense Flex Base pre vaše komfortné a bezpečné cestovanie.


Základom toho správneho iSense dobrodružstva je základňa Flex Base iSense

Základňa Flex base iSense je použiteľná s vajíčkami Baby-Safe iSense, Baby-Safe 3 i-Size a s pokračovacou autosedačkou Dualfix iSense. Pričom umožňuje ich jednoduché a rýchle striedanie. Sedačku do základne ľahko vložíte i vyberiete, a to jediným kliknutím.

Otočná funkcia základne vám dovoľuje natočiť autosedačku smerom k dverám auta, čo vám uľahčí posadenie dieťaťa do sedačky a jeho pripútanie. Navyše sedačku Dualfix iSense môžete otočiť o 360 stupňov, čo umožňuje cestovať po smere jazdy, keď dieťa prekročí vek 15 mesiacov a výšku 76 cm.

Baby-Safe iSense Flex Base

U áut so sklonenými sedadlami sa v sedačke hlavička dieťaťa ľahko nakláňa dopredu. Preto u Flex Base iSense môžete sklon sedačky nastaviť až do 6 rôznych polôh. To vášmu dieťaťu poskytne tú najlepšiu kombináciu bezpečnosti a pohodlia. U vajíčka je najlepšie nastaviť správny uhol pred inštaláciou sedačky. U pokračovacej sedačky môžete nastaviť uhol do pohodlnejšej polohy, keď vaše batoľa zaspí.


Dôležitou súčasťou bázy je oporná noha, ktorá zaisťuje jej extra stabilitu. Pre bezpečnú inštaláciu ju nastavíte tak, aby zodpovedala výške, ktorá je pre vaše auto najlepšia. Pričom správne upevnenie opornej nohy vám potvrdí zvuková signalizácia. Oporná noha v kombinácii s bezpečnostným oblúkom a systémom Pivot Link minimalizuje sklopný a rotačný pohyb a ďalej znižuje silu pohybu vpred vyvíjanú na dieťa v prípade nehody. Tým ho významne pomáha chrániť.

Baby-Safe iSense Flex Base


Prednosti zostavy iSense v skratke:

 • Inteligentný systém pre maximálne bezpečie detí od 0-4 rokov
 • Spĺňa i-Size normu
 • Unikátna kombinácia mnohých úžitkových parametrov
 • Jedinečné spojenie otáčania o 360 ° a polohovania
 • U Baby-safe 3 i-Size patentovaná ergonomická poloha ležmo
 • Kompatibilita so všetkými kočíkmi s uchytením Maxi-Cosi
 • Báza je kompatibilná s autosedačkami Baby-safe iSense, Baby-safe 3 i-size a Dualfix iSense
 • Poistka pre zabezpečenie jazdy v protismere deťom do 15 mesiacov
 • Možnosť cestovať v protismere až do 4 rokov veku dieťaťa
 • Sústava inteligentných svetielok pre vaše komfortné cestovanie (Dualfix iSense)
 • 3 stupňové manuálne ovládanie intenzity osvetlenia
 • Príjemne teplé osvetlenie slúži pre dohľad nad dieťaťom a zábavu dieťaťa
 • Zvukový indikátor správnej montáže opornej nohy
 • Možnosť predlžovania priestoru pre nohy
 • Veľmi jednoduché vycvaknutie vajíčka iba jednou rukou
 • Baby-safe 3 i-Size schválená pre leteckú prevádzku
 • Poťahy sa dajú ľahko zložiť a vyprať pri 30 ° C
 • Súčasťou balenia je 2metrový nabíjací USB kábel
 • Nabíjanie trvá asi 4 hodiny a pri plnom svietení vydrží cca 18 hodín
 • Vyrobené v Nemecku
Výrobca: Britax-Römer
Veková ketegória: 0 - 4r
Farba: Space Black
ISOFIX: Áno
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť