Vyberte si kočík aj v kombinácii s autosedačkou

Autosedačka Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size - Essential Black 2021
Autosedačka Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size - Essential Black 2021
Kód 8799739120MC1
Dostupnosť
SKLADOM
Cena s DPH 1 316.95 €
Autosedačka Joolz x Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size - Black 2021
Autosedačka Joolz x Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size - Black 2021
Kód 300200
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH 1 359.95 €
Autosedačka BeSafe iZi Go Modular i-Size X1 - Black Car Interior 2021
Autosedačka BeSafe iZi Go Modular i-Size X1 - Black Car Interior 2021
Kód 31421.08
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH 1 349.95 €
Autosedačka Joie i-Gemm 2 - Shale 2021
Autosedačka Joie i-Gemm 2 - Shale 2021
Kód 31372.03
Dostupnosť
SKLADOM
Cena s DPH 1 269.95 €

Set Kombinovaný kočík Joolz Hub+ s autosedačkou


Postavený na úspechu predchádzajúceho radu, teraz prichádza Hub+ s novými vymoženosťami!

Super pohodlná jazda - Joolz Hub + bol vytvorený pre uľahčenie života v meste. Kočík je zámerne úzky a možno ho ovládať jednou rukou. Vďaka týmto dvom výhodám je úplne ideálnym pre nákupy a pohyb v rušných uliciach miest.


Set kombinovaného kočíka obsahuje:

 • hlboký diel
 • športové sedátko
 • podvozok s nákupným košom
 • adaptéry
 • autosedačku podľa Vášho výberu


Športový kočík Joolz Hub+ podvozok a sedátko


Amsterdam, Holandsko: Pozdravte sa s novým kočíkom Joolz Hub + tvoreným pre drsnejšie podmienky veľkomesta. Je kompaktný a zároveň veľmi pohodlný. Štýlový a ľahký. Tento sofistikovaný kočík je dokonalým spoločníkom pre objavovanie džungle mesta. Postavený na úspechu predchádzajúceho radu, teraz prichádza s novými vymoženosťami!

S veľkými zadnými kolesami, ktoré zaručujú najhladšiu jazdu a s manévrovaním jednou rukou pre ľahkú manipuláciu. Joolz Hub + ľahko a bez problému prechádza rušnými ulicami mesta. A ak sa vaše plány pretiahli až do večerných hodín, budete krásne viditeľní vďaka integrovaným predným a zadným LED
svetielkam. A ak potrebujete naskočiť do vlaku alebo do taxíka, sklopíte Joolz Hub + priamo do veľmi kompaktnej veľkosti ... jednoducho ho prehodíte cez rameno a môžete vyraziť.

Športový kočík Joolz Hub+ podvozok a sedátko

Joolz Hub + bol vytvorený na uľahčenie mestského života. Kočík je zámerne úzky a dá sa ovládať jednou rukou. Vďaka tomu je úplne ideálnym pre nákupy a pohyb v rušných uliciach. S väčšími zadnými kolesami a pokročilým odpružením všetkých kolies. Slnečná clona UPF50 + je väčšia ako inokedy, takže vaše dieťa je vždy chránené pred rôznymi nepriaznivými podmienkami. Môžete otvoriť ventiláciu v slnečnej clone, aby ste bábätku zaistili neustály prísun čerstvého vzduchu. Joolz Hub + má niečo pre každú fázu rodičovstva. K dispozícii je priestranný a pohodlný hlboký diel. Adaptéry pre možnosť inštalácie vašej autosedačky a tiež super útulný Cocoon nánožník, ktorý zaisťuje vášmu novorodencovi ochranu v chlade a pohodlie.

Športový kočík Joolz Hub+ podvozok a sedátko


Skvelé konštrukčné prvky!:

 • Super pohodlná jazda: Joolz Hub + bol vytvorený pre uľahčenie života v meste. Kočík je zámerne úzky a možno ho ovládať jednou rukou. Vďaka týmto dvom výhodám je úplne ideálnym pre nákupy a pohyb v rušných uliciach miest. S väčšími zadnými kolesami, pokročilým odpružením všetkých kolies a s LED svetlami pre zlepšenie viditeľnosti. Doprajte vášmu dieťaťu plynulejšiu a bezpečnejšiu jazdu. Štýlový Kočík Joolz Hub + spolu s hlbokým dielom, Cocoonom a autosedačkou zaistí vám i vášmu dieťaťu možnosť skúmať život veľkomesta v úplnom pohodlí.
 • Kompaktné skladanie a prenos: Praktický a prenosný. Kočík Joolz Hub + je ideálnym pre objavovanie rušného mestského života. Nie je potrebné demontovať sedadlo: jednoducho ho sklopíte a vďaka jeho popruhom ľahko prehodíte cez rameno. A ste pripravení vyraziť.
 • Riešenie pre novorodenca: Joolz Hub + ponúka pre každú fázu vášho rodičovstva vždy niečo. K dispozícii je priestranný a pohodlný hlboký diel, adaptéry pre možnosť inštalácie vašej autosedačky,alebo super útulný Cocoon nánožník, ktorý zaistí vášmu novorodenciovi ochranu v chlade a pohodlie.
 • Led osvetlenie pre vašu bezpečnosť: A ak sa vaše plány pretiahnu až do večerných hodín, budete vďaka integrovanému prednému a zadnému LED osvetleniu krásne viditeľní.
 • Kompaktná veľkosť: Kočík je zámerne úzky, možno ho ovládať jednou rukou a to sú super výhody, ktoré robia Joolz Hub + úplne ideálnym na nákupy a pohyb v rušných uliciach miest
 • Šesť ergonomických polôh sedenia: Kočík ponúka super útulné sedátko, kde môže dieťa plne relaxovať, sedieť alebo dokonca spinkať: tri polohy, kedy je otočené smerom k vám, a tri smerom k svetu. Sklopte ho do roviny, zatvorte ventiláciu slnečnej XXL clony a nastavte opierku nôh pre jeho maximálne pohodlie. Doprajte tak bábätku lepšie podmienky pre pokojný spánok. Pre deti od 6 mesiacov až do 4 rokov. Joolz Hub + umožňuje, že si vaše dieťa môže hovieť smerom k vám alebo smerom k svetu a tým mu zabezpečujete dokonalý komfort.
 • Slnečná clona XXL s UPF 50+ a s ventiláciou: Slnečná clona UPF50 + je väčšia ako inokedy, takže je vaše dieťa vždy chránené pred rôznymi nepriaznivými podmienkami. Aby ste bábätku zaistili neustály prísun čerstvého vzduchu, môžete otvoriť ventiláciu v slnečnej clone alebo ju môžete naopak úplne zatvoriť v prípade, že sa vonku ochladí.
 • S novými veľkými kolesami: S veľkými zadnými kolesami, ktoré zaručujú najpohodlnejšiu jazdu s ultra ľahkým manévrovaním jednou rukou. Joolz Hub + prechádza rušnými ulicami mesta s ľahkosťou a bez problémov. Ovládanie jednou rukou

Športový kočík Joolz Hub+ podvozok a sedátko

O vzhľade:

Brilliant black
Rozjasnite vašu noc s farbou Brilliant Black! Pripravte sa na noc. Farba Brilliant Black prichádza s reflexnými pruhmi, ktoré zabezpečia, že Vás za
šera a v noci nikto neprehliadne. Reflexné prvky sú vo dne skryté a v noci sa rozžiaria, práve keď sú potrebné. Dizajn reflexných pruhov je veľmi sofistikovaný.

Classic blue
Naša modrá je stále udržateľným odtieňom.

Gorgeous grey
Stále favoritom!

Marvellous green
Sofistikovaná prechádzka a vždy s nádhernou zelenou!


Rozmery a hmotnosti:

Joolz Hub vrátane sedátka

 • Dĺžka: 84 cm
 • Šírka: 51 cm
 • Výška: 96-107 cm


Joolz Hub zložený vrátane sedátka

 • Dĺžka: 66,5 cm
 • Šírka: 51 cm
 • Výška: 33 cm


Váha: 11,5 kgHlboká vanička Joolz Hub+


Joolz Hub hlboký diel je ergonomický a priestranný - začnite s kočíkom s detským hlbokým dielom.

 • Priestranný detský hlboký diel: Nechajte svoje dieťa pohodlne spinkať tak dlho, ako samo vyžaduje. Ergonomická konštrukcia korby je dostatočne priestranná pre jeho dlhý spánok v pohodlí.
 • Priedušný matrac: Vychutnajte si pohľad na svoje spiace bábätko. Naše matrace sú priedušné, umožňujúce voľný priechod vzduchu.
 • Jednoduché prispôsobenie hlbokého dielu pre uskladnenie: Vytiahnutím napínačov detskej korby do jeho stredu a následným sklopením dole (sklopenie je menej ploché než Day2 a Geo2).
 • Polohovateľná slnečná clona.
 • Priehľadné vetranie v kryte slnka: Air-top zaisťuje cirkuláciu čerstvého vzduchu a umožňuje ľahké naladenie s dieťaťom.
 • Slučka pre uchytenie hračiek: Vďaka týmto slučkám môžete zavesiť obľúbené hračky priamo na kočík.
 • Jedna ruka pre otvorenie predného madla: Madlo možno otvoriť jednou rukou na oboch stranách. Držadlo je určené pre prenášanie korby.
 • Samostatne stojaci hlboký diel: nohy hlbokého dielu umožňujú prúdenie vzduchu okolo.


Vnútorné rozmery: 78 x 35 x 20 cm

Veľkosť matraca: 76 x 32 x 3 cm

Váha: 4,6 kgAdaptér Joolz na autosedačku pre kočík Hub

Adaptér na autosedačky pre kočík JOOLZ Hub.

Na tento adaptér možno  nasadiť najobľúbenejšie značky autosedačiek, ako sú Maxi Cosi, Cybex, Recaro, BeSafe, Kiddy, Joie, Nuna atď.

Výrobca: Joolz
Veková ketegória: 0 - 4r
Podvozok: skladací
Farba: Timeless Taupe
Rozmery (ŠxVxD): 51 x 96-107 x 84
Rozmery v zloženom stave (ŠxVxD): 51 x 33 x 66,5
Hmotnosť: 11,5 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť