POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Set silikónových lyžíc – Vintage blue

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

11,70 €
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu SBR050145
Značka Sebra
Farba Vintage Blue
Rozmery 12 x 3 x 1 cm
Materiál 100% silikón
Veková kategória 4m+

Podrobný popis

Set silikónových lyžíc – Vintage blue

Praktická sada silikónových lyžičiek sa skladá z dvoch svetlo modrých lyžičiek v dvoch odtieňoch –svetlúnka Vintage blue a tmavšia- Nordic blue

Roztomilý spoločník pri prvom jedle
Lyžičky použite už od prvej misky s jedlom - kašou. Mäkká lyžička bude dieťaťu v ústach príjemná a vďaka pohybu lyžičky sa ľahko zachytí relatívne tekutá potrava a "zotrú" so zvyškami z okolia úst dieťaťa.

Silikón je mäkký a nádherný materiál a trvanlivosť výrobku závisí od jeho používania. V dôsledku používania môže dôjsť k opotrebovaniu. Výrobok je vyrobený z potravinárskeho silikónu. Výrobok je označený symbolom pohára a vidličky, čo znamená, že výrobok spĺňa požiadavky na materiály určené na styk s potravinami.

Vlastnosti:
Materiál: 100% silikón
Odporúčaný vek: 4 + mesiacov

Rozmery:
Dĺžka 12 cm
Šírka 3 cm
Výška 1 cm

Bez BPA, ftalátu, formamidu (PVC)

Počet predmetov v balení 2

Vhodné do mraziaceho boxu aj mikrovlnnej rúry.

Pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa. UPOZORNENIE! Výrobok používajte iba pod dohľadom dospelej osoby. Pred každým použitím výrobok skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania výrobok vyhoďte. Pred podávaním vždy skontrolujte teplotu pokrmu.
VAROVANIE! Chráňte pred ohňom

Pokyny na čistenie: Výrobok je vhodný na umývanie v umývačke riadu (do 65, umiestnite do hornej priehradky). Pred prvým použitím výrobok vyčistite.
Spoločnosť Sebra podlieha kontrole Dánskej veterinárnej a potravinárskej správy, pretože predáva taniere, misky, hrnčeky a príbory – všetky sú známe ako materiály prichádzajúce do styku s potravinami.

Spoločnosť Sebra má v súčasnosti najlepšiu možnú dánsku známku kvality z hľadiska bezpečnosti potravín. Najnovšiu inšpekčnú správu nájdete tu: https://www.findsmiley.dk/127410