POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Silikónová miska s vekom – Vintage Rose

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

34,80 €
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu SBR050150
Značka Sebra
Farba Vintage Rose
Rozmery 26 x 19 x 3 cm
Materiál 100% silikón
Veková kategória 4m+

Podrobný popis

Silikónová miska s vekom – Vintage rose

Silikónová miska s vekom a veľkou priehradkou – ideálny tanier na servírovanie a uchovávanie potravín, ktorý je možné používať v mikrovlnnej rúre. V tvare klasického slona Fanto od spoločnosti Sebra a krásnom ružovom odtieni- Vintage rose..

Fanto je ikonický dizajn od spoločnosti Sebra, slon, ktorý v roku 2020 oslávil 10. výročie.

Stolovanie so slonom Fanto
Praktický silikónový tanier a zároveň miska uľahčuje servírovanie, skladovanie a ohrievanie pokrmov - domácich jedál a kaší. Tanier je vhodný do mrazničky, chladničky (max. mínus 40 stupňov) a mikrovlnnej rúry (max. 230 stupňov), takže jedlo vášho dieťaťa alebo iné pokrmy je možné ľahko a rýchlo ohriať.

 Umožňuje prípravu alebo skladovanie jedla, napríklad keď príde stráženie a vy potrebujete ľahké večerné jedlo. Už žiadne nespočetné nádoby na uchovávanie rôznych potravín - tu máte všetko pohromade, a dokonca priamo na tanieri, takže servírovanie jedla je rýchle a jednoduché. Tanier možno samozrejme použiť aj na popoludňajšie desiaty, ako sú plátky ovocia, syr a hrozienka. Po zjedení jedla môžete tanier jednoducho vložiť do umývačky riadu.

Vlastnosti:
Materiál: 100% silikón
Odporúčaný vek: 4 + mesiacov

Rozmery:
Dĺžka 26 cm
Šírka 19 cm
Výška 3 cm
Bez BPA, ftalátu, formamidu (PVC)
Počet predmetov v balení 2

Vhodné do mraziaceho boxu aj mikrovlnnej rúry.

Pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa. UPOZORNENIE! Výrobok používajte iba pod dohľadom dospelej osoby. Pred každým použitím výrobok skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania výrobok vyhoďte. Pred podávaním vždy skontrolujte teplotu pokrmu.

VAROVANIE! Chráňte pred ohňom

Pokyny na čistenie: Výrobok je vhodný na umývanie v umývačke riadu (do 65, umiestnite do hornej priehradky). Pred prvým použitím výrobok vyčistite.
Spoločnosť Sebra podlieha kontrole Dánskej veterinárnej a potravinárskej správy, pretože predáva taniere, misky, hrnčeky a príbory – všetky sú známe ako materiály prichádzajúce do styku s potravinami.

Spoločnosť Sebra má v súčasnosti najlepšiu možnú dánsku známku kvality z hľadiska bezpečnosti potravín. Najnovšiu inšpekčnú správu nájdete tu: https://www.findsmiley.dk/127410