POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Silikónová tácka Fanto- Elephant Grey

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

20,20 €
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu SBR050140
Značka Sebra
Farba Elephant Grey
Rozmery 43 x 33 x 0,4 cm
Materiál 100% silikón
Veková kategória 4m+

Podrobný popis

Silikónová tácka Fanto – Elephant grey

Silikónové prestieranie v tvare ikonického slona Fanta- ideálne prestieranie pre všetky jedlá, v Elephant grey odtieni.

Ikonický dizajn sloníka Fanta

Fanto je ikonický dizajn od spoločnosti Sebra Interior – slon, ktorý v roku 2020 oslávil 10. výročie.

Roztomilá silikónová podložka zaistí, že sa každodenné nehody s jedlom nedostanú do kontaktu s jedálenským stolom. Protišmyková podložka prestierania funguje na väčšine hladkých plôch bez textúry. Prestieranie je možné ľahko opláchnuť, ale je možné ho umývať aj v umývačke riadu.

Výrobok je vyrobený z potravinárskeho silikónu. Výrobok je označený symbolom pohára a vidličky, čo znamená, že výrobok spĺňa požiadavky na materiály určené na styk s potravinami.

Vlastnosti:
Materiál: 100% silikón
Odporúčaný vek: 4 + mesiacov
Rozmery:
Dĺžka 43 cm
Šírka 33 cm
Výška 0,4 cm
Bez BPA, ftalátu, formamidu (PVC)

Vhodné do mraziaceho boxu aj mikrovlnnej rúry.

Pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa. UPOZORNENIE! Výrobok používajte iba pod dohľadom dospelej osoby. Pred každým použitím výrobok skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania výrobok vyhoďte. Pred podávaním vždy skontrolujte teplotu pokrmu.
VAROVANIE! Chráňte pred ohňom

Pokyny na čistenie: Výrobok je vhodný na umývanie v umývačke riadu (do 65, umiestnite do hornej priehradky). Pred prvým použitím výrobok vyčistite.
Spoločnosť Sebra podlieha kontrole Dánskej veterinárnej a potravinárskej správy, pretože predáva taniere, misky, hrnčeky a príbory – všetky sú známe ako materiály prichádzajúce do styku s potravinami.

Spoločnosť Sebra má v súčasnosti najlepšiu možnú dánsku známku kvality z hľadiska bezpečnosti potravín. Najnovšiu inšpekčnú správu nájdete tu: https://www.findsmiley.dk/127410