Športový kočík Elodie Details Mondo - Sandy Stripe 2020

Výrobca
Elodie Details
Kód
80820109586NA
Dostupnosť
Na objednávku
Cena s DPH
399.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 399 bodov. Viac info

Športový kočík Elodie Details Mondo


Tento dobre navrhnutý kočík ponúka všetko, čo potrebujete pri pohybe po meste. Jedinečný výzor, výnimočné pohodlie pri prechádzkach, dodatočný skladovací priestor a rozumné riešenia, vďaka ktorým budú vaše dobrodružstvá jednoduché a radostné! Vyberte si svoj preferovaný štýl a užite si kočík, ktorý vyzerá skvele a skvele sa aj používa.

 
Výnimočné pohodlie
Jednoručné riadenie, skladanie a tiché kolesá, ktoré vďaka pokročilej technológii R&D poskytujú vášmu dieťatku pokojný zážitok z kočíkovania.


Malý a robustný

Pri len 6,7 kg sa dá rýchlo premeniť na kompaktnú veľkosť 54x42x18 cm a zmestí sa do horného skladovacieho priestoru väčšiny leteckých spoločností*. Napriek tomu, že je malý a ľahký, je pôsobivo robustný a unesie až 22 kg.


Ruksak MONDO Stow & Go

S ruksakom MONDO Stow & Go (37x33x12 cm) sa spodný skladovací kôš len v priebehu niekoľkých sekúnd premení na ruksak. Perfektný, keď ho potrebujete rýchlo zložiť a pohnúť sa.


100% recyklované PET fľaše

Tkaniny sú vyrobené zo 100% recyklovaných PET fliaš.


Sedačka do auta Sit and Sleep

Nastaviteľná na použitie so sedadlom auta a v úplnej polohe na spanie. Testovaná a schválená aj pre novorodencov. Rozšírte kryt s UPF 50+ pre pokojné a bezpečné prostredie na odpočívanie pre vaše dieťatko.


Parametre:

  • Rozmery v zloženom stave bez kolies: Dĺžka: 54 cm | Šírka: 42 cm | Výška: 18 cm (bez kolies)
  • Rozmery v rozloženom stave: Dĺžka: 85 cm | Šírka: 49 cm | Výška: 104 cm
  • Hmotnosť: 6,7 kg
  • Nosnosť: 22 kg max


Údržba: Povrch utrite navlhčenou handričkou. Odnímateľné sedadlo je možné prať na 30 stupňov, nevhodné na sušenie v sušičke!
 

*Skladací kočík Elodie MONDO je schválený na prepravu ako príručná batožina vo väčšine aerolínií. Avšak maximálne rozmery pre príručnú batožinu sa môžu pre rôzne letecké spoločnosti odlišovať a preto vám odporúčame, aby ste pred vašou cestou kontaktovali leteckú spoločnosť a uistili sa, že máte ich aktuálne podmienky.

Video:

Výrobca: Elodie Details
Podvozok: skladací
Farba: Sandy Stripe
Rozmery (ŠxVxD): 49 x 104 x 85
Rozmery v zloženom stave (ŠxVxD): 42 x 18 x 54
Nosnosť: 22 kg
Hmotnosť: 6,7 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť