Športový kočík Joolz Hub+ podvozok a sedátko - Navy Blue 2022

Výrobca
Joolz
Kód
900205
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
799.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 799 bodov. Viac info

Športový kočík Joolz Hub+ podvozok a sedátko


Amsterdam, Holandsko: Pozdravte sa s novým kočíkom Joolz Hub + tvoreným pre drsnejšie podmienky veľkomesta. Je kompaktný a zároveň veľmi pohodlný. Štýlový a ľahký. Tento sofistikovaný kočík je dokonalým spoločníkom pre objavovanie džungle mesta. Postavený na úspechu predchádzajúceho radu, teraz prichádza s novými vymoženosťami!

S veľkými zadnými kolesami, ktoré zaručujú najhladšiu jazdu a s manévrovaním jednou rukou pre ľahkú manipuláciu. Joolz Hub + ľahko a bez problému prechádza rušnými ulicami mesta. A ak sa vaše plány pretiahli až do večerných hodín, budete krásne viditeľní vďaka integrovaným predným a zadným LED
svetielkam. A ak potrebujete naskočiť do vlaku alebo do taxíka, sklopíte Joolz Hub + priamo do veľmi kompaktnej veľkosti ... jednoducho ho prehodíte cez rameno a môžete vyraziť.

Športový kočík Joolz Hub+ podvozok a sedátko

Joolz Hub + bol vytvorený na uľahčenie mestského života. Kočík je zámerne úzky a dá sa ovládať jednou rukou. Vďaka tomu je úplne ideálnym pre nákupy a pohyb v rušných uliciach. S väčšími zadnými kolesami a pokročilým odpružením všetkých kolies. Slnečná clona UPF50 + je väčšia ako inokedy, takže vaše dieťa je vždy chránené pred rôznymi nepriaznivými podmienkami. Môžete otvoriť ventiláciu v slnečnej clone, aby ste bábätku zaistili neustály prísun čerstvého vzduchu. Joolz Hub + má niečo pre každú fázu rodičovstva. K dispozícii je priestranný a pohodlný hlboký diel. Adaptéry pre možnosť inštalácie vašej autosedačky a tiež super útulný Cocoon nánožník, ktorý zaisťuje vášmu novorodencovi ochranu v chlade a pohodlie.

Športový kočík Joolz Hub+ podvozok a sedátko


Skvelé konštrukčné prvky!:

 • Super pohodlná jazda: Joolz Hub + bol vytvorený pre uľahčenie života v meste. Kočík je zámerne úzky a možno ho ovládať jednou rukou. Vďaka týmto dvom výhodám je úplne ideálnym pre nákupy a pohyb v rušných uliciach miest. S väčšími zadnými kolesami, pokročilým odpružením všetkých kolies a s LED svetlami pre zlepšenie viditeľnosti. Doprajte vášmu dieťaťu plynulejšiu a bezpečnejšiu jazdu. Štýlový Kočík Joolz Hub + spolu s hlbokým dielom, Cocoonom a autosedačkou zaistí vám i vášmu dieťaťu možnosť skúmať život veľkomesta v úplnom pohodlí.
 • Kompaktné skladanie a prenos: Praktický a prenosný. Kočík Joolz Hub + je ideálnym pre objavovanie rušného mestského života. Nie je potrebné demontovať sedadlo: jednoducho ho sklopíte a vďaka jeho popruhom ľahko prehodíte cez rameno. A ste pripravení vyraziť.
 • Riešenie pre novorodenca: Joolz Hub + ponúka pre každú fázu vášho rodičovstva vždy niečo. K dispozícii je priestranný a pohodlný hlboký diel, adaptéry pre možnosť inštalácie vašej autosedačky,alebo super útulný Cocoon nánožník, ktorý zaistí vášmu novorodenciovi ochranu v chlade a pohodlie.
 • Led osvetlenie pre vašu bezpečnosť: A ak sa vaše plány pretiahnu až do večerných hodín, budete vďaka integrovanému prednému a zadnému LED osvetleniu krásne viditeľní.
 • Kompaktná veľkosť: Kočík je zámerne úzky, možno ho ovládať jednou rukou a to sú super výhody, ktoré robia Joolz Hub + úplne ideálnym na nákupy a pohyb v rušných uliciach miest
 • Šesť ergonomických polôh sedenia: Kočík ponúka super útulné sedátko, kde môže dieťa plne relaxovať, sedieť alebo dokonca spinkať: tri polohy, kedy je otočené smerom k vám, a tri smerom k svetu. Sklopte ho do roviny, zatvorte ventiláciu slnečnej XXL clony a nastavte opierku nôh pre jeho maximálne pohodlie. Doprajte tak bábätku lepšie podmienky pre pokojný spánok. Pre deti od 6 mesiacov až do 4 rokov. Joolz Hub + umožňuje, že si vaše dieťa môže hovieť smerom k vám alebo smerom k svetu a tým mu zabezpečujete dokonalý komfort.
 • Slnečná clona XXL s UPF 50+ a s ventiláciou: Slnečná clona UPF50 + je väčšia ako inokedy, takže je vaše dieťa vždy chránené pred rôznymi nepriaznivými podmienkami. Aby ste bábätku zaistili neustály prísun čerstvého vzduchu, môžete otvoriť ventiláciu v slnečnej clone alebo ju môžete naopak úplne zatvoriť v prípade, že sa vonku ochladí.
 • S novými veľkými kolesami: S veľkými zadnými kolesami, ktoré zaručujú najpohodlnejšiu jazdu s ultra ľahkým manévrovaním jednou rukou. Joolz Hub + prechádza rušnými ulicami mesta s ľahkosťou a bez problémov. Ovládanie jednou rukou

Športový kočík Joolz Hub+ podvozok a sedátko

O vzhľade:

Brilliant black
Rozjasnite vašu noc s farbou Brilliant Black! Pripravte sa na noc. Farba Brilliant Black prichádza s reflexnými pruhmi, ktoré zabezpečia, že Vás za
šera a v noci nikto neprehliadne. Reflexné prvky sú vo dne skryté a v noci sa rozžiaria, práve keď sú potrebné. Dizajn reflexných pruhov je veľmi sofistikovaný.

Classic blue
Naša modrá je stále udržateľným odtieňom.

Gorgeous grey
Stále favoritom!

Marvellous green
Sofistikovaná prechádzka a vždy s nádhernou zelenou!


Rozmery a hmotnosti:

Joolz Hub vrátane sedátka

 • Dĺžka: 84 cm
 • Šírka: 51 cm
 • Výška: 96-107 cm


Joolz Hub zložený vrátane sedátka

 • Dĺžka: 66,5 cm
 • Šírka: 51 cm
 • Výška: 33 cm


Váha: 11,5 kg

Výrobca: Joolz
Veková ketegória: 6m - 4r
Podvozok: skladací
Farba: Navy Blue
Rozmery (ŠxVxD): 51 x 96-107 x 84
Rozmery v zloženom stave (ŠxVxD): 51 x 33 x 66,5
Hmotnosť: 11,5 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť