Športový kočík Joolz Hub podvozok + sedátko - Marvellous Green 2019

Výrobca
Joolz
Kód
900120
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
689.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 689 bodov. Viac info

Športový kočík Joolz HubJoolz Hub je mestský kočík. Je kompaktný, ale pohodlný a plne vybavený prémiovými funkciami. Kompaktná veľkosť, skladanie, transportný zámok a popruh sú navrhnuté tak, aby ste mohli ísť kamkoľvek a akýmkoľvek spôsobom dopravy. Prechádzajte úzkymi a preplnenými priestory iba s jednou rukou. Veľké zadné kolesá zaručujú plynulú jazdu, nech ste kdekoľvek. Ergonomické sedadlo má šesť pozícií, ktoré pomáhajú Vášmu dieťaťu spať, pohodlne sedieť a driemať v pohodlí, zatiaľ čo slnečná clona XL s UPF 50+ ho chráni pred slnkom. Tento kočík možno ľahko ukladať aj v najmenších mestských apartmánoch. Dodáva sa so sedačkou a môže byť doplnenýhlbokou vaničkou alebo novo vyvinutým „kokonom“ pre novorodencov.

6 pozitívnych konštrukčných prvkov:

 • 1. Kompaktná veľkosť - Cikcak cez dav, metro alebo stoly strešnej terasy. To všetko môžete vďaka šírke 53 cm
 • 2. Kompaktné sklopenia -Vyskočte z Hubu do Hubu. Vďaka kompaktnému sklopeniu, prepravnému zámku a popruhu sa môžete rovnako ľahko pohybovať taxíkom alebo dopravnými prostriedkami tak, ako práve potrebujete.
 • 3. Šesť ergonomických polôh sedadiel - Spať. Driemať. Sedieť. Nastaviteľné operadlo a opierka nôh poskytuje maximálnu podporu - od 6 mesiacov do 4 rokov.
 • 4. Slnečná clona XL s UPF 50+ - Chráňte svoje dieťatko pred slnkom. Slnečná clona má niekoľko polôh, zatiaľ čo priechodné vetranie umožňuje voľný prietok čerstvého vzduchu.
 • 5. Veľké zadné kolesá - Preskúmajte mesto, zatiaľ čo dieťa spí. Veľké zadné kolesá zaručujú hladkú jazdu.
 • 6. Ovládanie jednou rukou - Vďaka kompaktným rozmerom sa môžete pohybovať mestom iba jednou rukou a druhou rukou nechať hrať peekaboo.

Parametre:

 • Joolz Hub vrátane sedátka
  Dĺžka: 84 cm
  Šírka: 51 cm
  Výška: 96 - 107 cm
 • Joolz Hub zložený vrátane sedátka:
  Dĺžka: 66,5 cm
  Šírka: 51 cm
  Výška: 33 cm
  Váha: 11,5 kg

Spoločnosť Joolz poskytuje záruku po dobu životnosti na vady materiálu a výrobné vady (pre prvého majiteľa a po registrácii do 6 mesiacov) na stránkach Joolz: https://my-joolz.co.uk/lifetime-warranty/.

Video:

Výrobca: Joolz
Veková ketegória: 6m - 4r
Podvozok: skladací
Farba: Marvellous Green
Nosnosť: 20 kg
Hmotnosť: 11,5 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť