Stolička Cybex Lemo Wood - Storm Grey 2021

Výrobca
Cybex
Kód
518002077
Dostupnosť
Na objednávku
Cena s DPH
209.95 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 209 bodov. Viac info

Stolička Cybex Lemo Wood

Znovu rozširujeme naše portfólio a prinášame vám radu nábytku CYBEX, inšpirovanú čistými a minimalistickými líniami. Cieľom bolo vytvoriť odolný nábytok, ktorý sa hodí do moderného bývania štýlovo zmýšľajúcich rodín a zároveň spĺňa potreby detí. Prvými členmi novej kolekcie sú stolička a ležadlo, ktoré predstavujú ideálne vybavenie modernej domácnosti a vytvárajú štýlové a praktické sedenie pre deti každého veku. 4 v 1 sedací systém bol navrhnutý tak, aby ho šlo používať pri stole aj dlho potom, čo vaše dieťa potrebuje oporu pre sedenie. Po obyčajnom nacvaknutí lehátka je stolička LEMO vhodná už od narodenia. Pre deti od 6 mesiacov stačí na stoličku nasadiť Baby Set. Akonáhle sú vášmu dieťaťu cca 3 roky, zložte Baby Set a nastavte u stoličky jej výšku, hĺbku a výšku opierky nôh. Od cca 5 rokov stačí zložiť opierku nôh a stolička LEMO je vhodná pre celú rodinu. Nábytok CYBEX vám uľahčuje život!

V jednoduchosti je krása

U novej kolekcie sa CYBEX inšpiroval klasickým dizajnom, ku ktorému pridal moderný šmrnc. Kolekcia CYBEX LEMO sa od bežného detského nábytku odlišuje svojím čistým dizajnom: minimalistický vzhľad s rafinovanou funkčnosťou. Farba, tvar aj funkcia sa miešajú a spoločne vzniká ikonický nábytok. Vďaka čistým a jednoduchým líniám sa všetky produkty z kolekcie dokonale hodia do domácnosti moderných rodičov. Nábytok sa tak stáva štýlovým prvkom, ktorý elegantne a decentne zvýrazňuje charakter miestnosti.

Jedna stolička sadne všetkým

4 v 1 sedací systém CYBEX LEMO je navrhnutý tak, aby zodpovedal vášmu životnému štýlu. Nasaďte na stoličku zodpovedajúce príslušenstvo podľa veku vášho dieťaťa a zaistite mu tak neustále pohodlie. Prišla k vám návšteva a vám chýba stolička? Nie je problém! Vďaka intuitívnemu systému nastavenia jednou rukou možno ľahko nastaviť výšku a hĺbku stoličky LEMO a behom pár sekúnd ju tak premeniť na stoličku pre dospelých. Dokonalé riešenie od narodenia až do cca 99 rokov.

Minimalistický dizajn - MAXIMÁLNA BEZPEČNOSŤ

V Cybex je bezpečnosť najvyššou prioritou. Za každým návrhom produktu CYBEX sa skrýva naše D.B.F. pravidlo, ktoré predstavuje tie najprísnejšie bezpečnostné štandardy, unikátny a čistý dizajn a dômyselnú funkčnosť. Preto sú prvé produkty kolekcie CYBEX Home, stolička LEMO a ležadlo LEMO Bouncer, vybavené centrálnym systémom nastavenia pásov. Pás tohto systému sa po stlačení tlačidla ľahko uvoľní a možno ho jednoducho individuálne prispôsobiť - zaistíte tak maximálnu bezpečnosť pre vaše dieťa. Dôkladne premyslený ergonomický dizajn zabezpečuje dieťaťu dokonalé pohodlie a zároveň podporuje aktívne sedenie a zdravý fyzický vývoj. Ďalším prvkom, vylepšujúci bezpečnosť stoličky, je integrovaný systém ochrany pred prevrátením a podklouznutím.

Vlastnosti:

- štýlové drevené prevedenie
- od narodenia (s lehátkom Bouncer) až do 99 kg (cca do 95 kg)
- čistý dizajn a jednoduchá obsluha
- bezpečnostné prvky
- nastaviteľná výška a hĺbka sedenia a výška opierky nôh

Príslušenstvo na dokúpenie:
- LEMO Tray
- LEMO Baby Set
- LEMO vložka komfort

Materiál:
- hliníkový rám so sedením a opierkou nôh z jaseňového dreva

Informácie:
- D 560 mm / Š 530 mm / V 820 mm; váha: 8,0 kg

Výrobca: Cybex
Farba: Storm Grey
Rozmery (ŠxVxD): 53 x 82 x 56
Hmotnosť: 8 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť