Tréningová sada Luma na toaletu - Snow White

Výrobca
LUMA Babycare
Kód
L10601
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
40.90 €
Kúpou tohto tovaru získate 40 bodov. Viac info

Tréningová sada Luma na toaletu


Obsahuje:

  • nočník
  • sedátko na toaletu,
  • box na obrúsky,
  • stúpadloPre utretie zadočku nesmie chýbať box na vlhčené obrúsky. Využijete ho ako prvú vec zo sady pri prebaľovaní. Moderný skvelo vyzerajúci box je ľahko uzatvárateľný - len jedným prstom, aby sa predišlo vysychaniu obrúskov. Jeho väčší rozmer umožňuje použitie obrúskov všetkých značiek. Stačí len otvoriť kryt a vložiť nové balenie vlhčených obrúskov.


Trendy, dokonale ergonomický nočník je dokonalým sprievodcom pri každodennej hygiene vášho dieťaťa. Je veľmi pohodlný a ľahko sa čistí, pretože má úplne okrúhly tvary. Nočníček je dvojdielny, má vyťahovaciu vnútornú časť, ktorá ide ľahko vybrať pomocou praktického úchopu, vďaka čomu je čistenie naozaj veľmi jednoduché.


Záchodové sedátko LUMA pomáha dieťaťu zvyknúť si na používanie toalety a dodáva mu sebadôveru. Zmenšuje veľkosť záchodu a prispôsobí ho pre dieťa, zníži tak jeho strach z pádu do záchodu. Okrem toho tak môžu deti napodobňovať správanie dospelých. Sedadlo LUMA má protišmykový okraj zo spodnej strany pre lepšiu stabilitu.


Pri prechode z nočníka na toaletu sa nezaobídete bez kvalitného stúpadlá. Detské protišmykové stúpadlo LUMA sprístupňuje toaletu dieťaťu. Je preto nevyhnutným doplnkom do kúpeľne k umývadlu alebo na toaletu. Spodná a horná strana je vybavená bezpečnostnou protišmykovou vrstvou. Používajte len pod dohľadom dospelej osoby!

Vyrobené v Holandsku

Hmotnosť: 1,252 kg.

Rozmery krabice: 40x28x26 cm

Výrobca: LUMA Babycare
Veková ketegória: 0m+
Farba: Snow White
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť