Učiace plienkové nohavičky Bambino Mio - Elephantastic 18-24 mesiacov

Výrobca
Bambino Mio
Kód
TP18-24TAS
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
9.50 €
Kúpou tohto tovaru získate 9 bodov. Viac info

Učiace plienkové nohavičky Bambino Mio - Elephantastic


Keď si dieťa začne uvedomovať svoju potrebu ísť na nočník, prichádza tá správna chvíľa pre učiace plienkové nohavičky. Dieťa prestanete prebaľovať a namiesto toho si samo môže obliecť učiace plienky, vlastne teraz už nohavičky. Ale zo začiatku mu ich dávajte len keď je hore a na spanie mu dávajte stále látkové plienky s plienkovými nohavičkami alebo Miosolo. Učiaca plienka látkovú nenahrádza, zachytí len malú nehodu, ktorá môže nastať, ak je dieťa zaujaté hrou. V učiacich plienkových nohavičkách ju ihneď ucíti, môže si ju uvedomiť a posadiť sa na nočník. Môžete ich dať dieťaťu ako darček. Pomôže to umocniť pocit, že je už veľké a je viac motivované sa na nočník naučiť. Pomáhajú tak zrýchliť proces učenia sa na nočník. Nepoužívajte ich skôr ako je dieťa k prechodu na nočník pripravené.

  • Učiaca plienka má tvar nohavičiek, a je vybavená nepriepustnou vrstvou a absorpčnou vrstvou, ktorá zachytí ucvrknutie. Čiastočne tak chráni pred znečistením okolia a odevu dieťaťa.
  • Učiace plienkové nohavičky nedávajte dieťaťu na noc ani na spanie. Ak nemáte inú možnosť, vložte do nich ešte ďalšiu viacvrstvovú plienku Bambino Mio alebo Mio Boost, ktoré zvýšia absorpčnú schopnosť.
  • Pred prvým použitím učiace plienkové nohavičky minimálne dvakrát predperte.
  • Materiál: 80 % bavlna, 20 % polyester, polyuretánový záter.
  • Pranie: v práčke pri 40 °C, môže sa sušiť v sušičke pri nízkej teplote, nežehliť, žehlením sa znižuje absorpčná schopnosť.


Hmotnost: 0,06 kg.

Rozmery balenia: 0,180 x 0,180 x 0,020 cm.

Výrobca: Bambino Mio
Farba: Elephantastic
Hmotnosť: 0,06 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť