Učiace plienkové nohavičky Bambino Mio - Ruby 18-24 mesiacov

Výrobca
Bambino Mio
Kód
TP18-24RU
Dostupnosť
SKLADOM
Cena s DPH
8.50 €
Kúpou tohto tovaru získate 8 bodov. Viac info

Učiace plienkové nohavičky Bambino Mio - Ruby

 

Učiace nohavičky uľahčujú prechod od plienok k nohavičkám. Na rozdiel od plienok sa učiace nohavičky obliekajú a vyzliekajú a vaše dieťa sa tak môže cítiť ako veľký chlapec alebo ako veľká dievčatko. Nový priliehavejší strih.

Veľkosť od: 11 do 13 kg / 13 do 16 kg / 16 do 18kg

Keď si dieťa začne uvedomovať svoju potrebu ísť na nočník, prichádza tá správna chvíľa pre nohavičkové učiace plienky. Prestanete prebaľovať a namiesto toho si samo môže obliecť učiace plienky, vlastne teraz už nohavičky. Zo začiatku mu ich dávajte len keď je hore a na spanie mu dávajte stále látkové plienky s plienkovými nohavičkami alebo Miosolo. Učiaca plienka látkovú nenahrádza, zachytí len malú nehodu, ktorá môže nastať, ak je dieťa zaujaté hrou. V učiacich plienkových nohavičkách ju ihneď ucíti a môže si ju uvedomiť a na nočník sa posadiť. Môžete ich dať dieťaťu ako darček. Pomôže to zosilneniu jeho pocitu, že je už veľké, a je viac motivované sa na nočník naučiť. Pomáhajú tak zrýchliť proces učenia sa na nočník. Nepoužívajte ich skôr ako je dieťa k prechodu na nočník pripravené.

Učiaca plienka má tvar nohavičiek a je vybavená nepriepustnou vrstvou a absorpčnou vrstvou, ktorá zachytí malú nehodu. Čiastočne tak chráni pred znečistením okolia i odevu dieťaťa.

Učiace plienkové nohavičky nedávajte dieťaťu na noc alebo na spanie a ak nemáte inú možnosť vložte do nich ešte ďalšiu viacvrstvovú plienku Bambino Mio alebo Mio Boost, ktoré zvýšia absorpčnú kapacitu.

Pred prvým použitím učiacie plienkové nohavičky minimálne dvakrát predperte.

Materiál: úplet potlačený vzorom Farmer friends / Hen House / Moo Meadow / Puddle Pigs / Ruby, 80% bavlna, 20% polyester, polyuretánový záter.

Pranie: v práčke pri 40 ° C, môže sa sušiť v sušičke pri nízkej teplote, nežehliť, žehlením sa znižuje absorpčnú schopnosť.

Hmotnosť: 0,06 kg

Rozmery: 0,180 x 0,180 x 0,020

Výrobca: Bambino Mio
Farba: Ruby
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť