VIA zásobníky na materské mlieko Philips - Avent - 10 ks

Výrobca
Philips - Avent
Kód
pa.scf612/10
Dostupnosť
SKLADOM
Cena s DPH
17.10 €
Kúpou tohto tovaru získate 17 bodov. Viac info

VIA zásobníky na materské mlieko Philips - Avent - 10 ks

 

Sterilne balené VIA poháriky a znovu použitelné pevné vrchnáky so závitom sú ideálne pre uskladnenie materského mlieka a detskej stravy v chladničke alebo mrazničke. Sú vhodné do mikrovlnnej rúry.

Obsah:
- 10 predsterilizovaných VIA pohárikov (180 ml)
- 10 VIA vrchnákov
- 2 VIA adaptéry na okamžité kŕmenie

 

Materiál:

- PP (polypropylén)

 

VIA poháriky sú veľmi variabilné, dajú sa kombinovať so všetkými ostatnými výrobkami AVENT. Poháriky sa môžu pripojiť priamo na odsávačku materského mlieka AVENT. Pred uskladnením odsatého mlieka možno poháriky popísať ceruzkou potrebnými údajmi. Pred kŕmením odsatým mliekom si jednoducho vymeníte vrchnák za adaptér so štandardným protikolikovým cumlíkom.


Sterelizovateľné  - Recyklovateľné
Keď je už potrebné bábätko dokrmovať kašovitou alebo tuhou stravou, VIA poháriky sú pripravené pre uskladnenie týchto pokrmov. Ľahké rozmrazovanie, ohrievanie a kŕmenie priamo z pohárikov vám uľahčí starostlivosť o vaše dieťa. Po použití môžete VIA poháriky vyhodiť alebo opäť použiť.
Všetky modré časti VIA systému sú pre trvalé používanie. VIA poháriky používajte, pokiaľ sa neobjavia známky opotrebenia. Všetky poháriky, vrchnáky a adaptéry sterilizujte pred každým použitím.

Výrobca: Philips - Avent
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť