POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Viacvrstvová univerzálna plienka Bambino Mio - Miosoft nappy ONESIZE

23,95 € 16,60 €
Skladom
30 dní na vrátenie tovaru
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu NAPPY_PACK
Značka Bambino Mio
Farba white

Podrobný popis

Len jedna veľkosť látkovej plienky a dve veľkosti vrchných plienkových nohavičiek budú stačiť od narodenia do doby, kedy bude vaše dieťatko chodiť na nočník. Bavlnené viacvrstvové látkovky ponúkajú maximálnu absorpciu. Plienku možno zložiť rôznymi spôsobmi podľa individuálnych potrieb Vášho dieťaťa. Pozostávajú z 3 častí. Stredová časť obsahuje od 6 do 8 vrstiev bavlny, zatiaľ čo krajné časti obsahujú vrstvy 4.

  • štyri jednoveľkostné plienky pre používanie od narodenia do doby, kedy bude dieťatko chodiť na nočník
  • viacnásobné vrstvy bavlny zaisťujú vysokú absorpciu a udržujú dieťatko v suchu
  • nádherne mäkké, prírodné a priedušné
  • s vrchnými nohavičkami Miosoft (dokupovanými samostatne) perfektne sedia
  • jednoducho sa čistia a rýchlo sa sušia

Uľahčite si starostlivosť o látkové plienky a používajte kýblik na plienky Bambino Mio spolu so sadou dvoch sieťok na pranie. Pokiaľ ich nebudete používať, namočte plienky v antibakteriálnom roztoku dezinfekčného prostriedku Miofresh (15 ml Miofresh na 5 litrov vody) minimálne na 2 hodiny. Plienky možno potom opláchnuť v studenej vode alebo prať s nebiologickým čistiacím prostriedkom (Miocare).

Pranie: Pridajte 15 ml Miofresh k nebiologickému praciemu prostriedku. Plienky je možné prať pri teplotách do 90 °C (bez použitia Miofresh), ale 60 °C je dostačujúce (s použitím Miofresh). Môžu sa sušiť v sušičke, v ktorej ešte viac zmäknú. Nežehliť - znižuje sa tým ich sacia kapacita.

Hmotnosť: 0,340 kg.