Vianočné darčeky

Tipy na Vianočné darčeky!

Tipy na Vianočné darčeky

Najkrajšie sviatky v roku sú opäť tu. Prípravy na Vianoce pomaly vrcholia a my sa zamýšľame nad tým, či máme všetky darčeky nakúpené. Vaše detičky, maminky či oteckovia sa tešia na sviatky kľudu a pokoja ku ktorým neodmysliteľne patria aj usmievavé šťastné tváričky detí s rozbalených darčekov. A keďže radi robíme radosť našim zákazníkom pripravili sme si pre vás niekoľko tipov na darčeky nielen pre vaše detičky, ale i pre maminky či oteckov.

Čo vyčarí úsmev na detskej tvári? 

Jednoznačnou odpoveďou na túto otázku bude hračka. Výber je naozaj pestrý už len zhodnotiť, ktorá bude tá správna pre vaše dieťatko. Napríklad môžete vybrať z množstva plyšových zvieratiek, hracích kolotočov, zábavných hračiek do vane či hracích podložiek. Hračky mnoho krát rastú spolu s vašimi ratolesťami niekoľko rokov, vytvárajú si k nim určitý citový vzťah. My rodičia posudzujeme hlavne kvalitu či zdravotnú nezávadnosť. Mnohé hračky plnia aj úlohu náučnú, s ktorou si vaše deti cibria svoje novo získané vedomosti a zručnosti.

Praktickosť je výsadou mamičiek i oteckov. 

Pre svoje detičky sme ochotní spraviť a zaobstarať všetko čo potrebujú. Detské darčeky sa samozrejme líšia od darčekov, ktoré si prajú rodičia. Tu sa kladie dôraz viac na praktickosť využitia daného darčeka. A mnohokrát poslúžia priamo či nepriamo aj tím najmenším členom rodiny. Praktickými darčekmi a pomocníkmi pre rodičov sú napríklad jedálenské stoličky, kočíky, rôzne potrebné doplnky ku kočíkom. Samozrejme si radosť pod Vianočným stromčekom môžete urobiť aj s mnohými darčekmi, ktoré vašim deťom vytvoria bezpečné prostredie napríklad cestou autom, kedy je nevyhnutná kúpa autosedačky, alebo pre zabezpečenie tepelného komfortu vhodného fusaku do kočíku. Mnohé maminky poteší v zimnom období teplá deka pri krbe, či telová kozmetika pre bábätko. 

Veríme, že sme vám poskytli pár nápadov, ako si obohatiť Vianočné sviatky tými správnymi darčekmi, pre vaše detičky či mamičky a oteckov.

Retiazka na cumlík Elodie Details - Brown AKCIA -21% ODPORÚČAME
Elodie Details
17.90 € 22.90 €
SKLADOM
Retiazka na cumlík Elodie Details - Nude AKCIA -21% ODPORÚČAME
Elodie Details
17.90 € 22.90 €
SKLADOM
Pletená deka Mamas & Papas - Blue ODPORÚČAME
Mamas & Papas
37.75 €
SKLADOM