POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Vrecká na skladovanie materského mlieka Medela - 180ml, 50ks

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

21,60 € 12,96 €
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu P008.0406
Značka Medela
Rozmery 180 ml
Veková kategória 0m+

Podrobný popis

Medela vrecká pre praktické a hygienické skladovanie, prepravu a ohrev materského mlieka. Plochý tvar umožňuje úsporné skladovanie a rýchle rozmrazovanie. Dvojitý zips a odolný materiál zaisťujú bezpečné skladovanie materského mlieka.

Bezpečné skladovanie a ohrievanie materského mlieka

Medela vrecká na skladovanie Vám umožnia uskladniť zásobu materského mlieka v chladničkealebo mrazničke. Ak sa zmení požadované množstvo Vášho dieťaťa, nebudete tak potrebovať doplnkovú výživu. Vrecká na skladovanie sú pripravené na okamžité použitie. Slúžia k pohodlnému a bezpečnému uskladneniu, preprave a ohriatiu Vášho materského mlieka. Vrecká neprepúšťajú vzduch ani vlhkosť vďaka dvojitémuzipsu, ktorý súčasne slúži ako prevencia pretekaniu. Skladovanie vo vreckách Vám ušetrí viac miesta v mrazničke oproti skladovaniu vo fľašiach. Plochý tvar vreciek zaisťuje rýchlejšie rozmrazenie mlieka a odolný materiál je bezpečný pre skladovanie v mrazničke. Vrecká sú certifikované pre bezpečné používanie s potravinami a sú bez BPA. Majú tepelne uzavreté švy, ktoré zabraňujú natrhnutiu alebo popraskaniu. Každé vrecko má veľký popisovací štítok, ktorý umožňuje jednoduché zapísanie dôležitých informácií a označenie dátumom. Balenie obsahuje 25 alebo 50 ks vreciek a súčasťou balenia je tiež prepravná kapsa pre čisté a prehľadné usporiadanie.

Výhody Vreciek na uskladnenie

Dvojvrstvová stena vreciek zaisťuje bezpečné zamrazovanie a dvojitý zips slúži ako prevencia pretekania. Vrecká sú hygienicky uzavreté odstrihávacou poistkou a plochý tvar umožňuje rýchle rozmrazenie materského mlieka. Veľký popisovací štítok, ktorý umožňuje zapísanie dôležitých informácií a označenie dátumom Vám uľahčuje kontrolu Vašej zásoby mlieka. Vrecká sú vyrobené z certifikovaného materiálu pre bezpečné používanie s potravinami a bez BPA.

  • Prinášajú úsporu miesta a vyžadujú menej úložného priestoru než bežné fľaše.
  •  Vrecká na uskladnenie materského mlieka – pre jednoduchú manipuláciu je možné vrecká postaviť
  •  Prepravná kapsa udržuje vrecká čisté a prehľadne usporiadané.
  •  Bezpečné a dlhodobé skladovanie bez straty vitamínov a živín.
  •  Jednoduché popisovanie a označenie dátumom Vám umožní kontrolu Vašej zásoby materského mlieka.
  •  Bezpečný materiál pre Vás i Vaše dieťa – bez BPA