Zavinovačka šnurovacia s pevným chrbtom Little Angel - Angel - Outlast® - Natur/Tmavomodré kvety

Výrobca
Little Angel
Kód
900D601052E00
Dostupnosť
SKLADOM
Cena s DPH
42.00 €
Kúpou tohto tovaru získate 42 bodov. Viac info

Zavinovačka šnurovacia s pevným chrbtom Little Angel - Angel - Outlast®


Zavinovačka šnurovacia Angel - Outlast® s pevným chrbátikom je vyrobená zo 100% bavlny, polyesterového rúna a termoregulačnej tkaniny Outlas®. Povlak je na vrchnej strane z farebne potlačenej bavlny, vnútorná strana je z bieleho balvneného saténu.

  • Povlak zavinovačky môžete prať samostatne bez výplne z rúna a výstuže molitanu. Obojo možno vybrať po otvorení skrytého zipsu.
  • Po stranách sú našeté "krídla" s tromi viazankami v tunelíkoch na stiahnutie.
  • Rozložená zavinovačka má tvar štvorca o veľkosti 77 x 77 cm.
  • Pranie v práčke na 40°C.


Materiál Outlast® je ideálnym riešením pre vaše dieťatko, odoberá prebytočné teplo, keď sa dieťatko zahreje a obmedzí tým potenie až o 40%. Teplo vráti pri ochradení a dieťatku nebude zima.

Zabalenie do teplej zavinovačky dieťatko ukludňuje. Je to jeden z prirodzených spôsobov, ako dieťatku pripomenúť pocit, ktorý malo v brušku maminky.

Ocenenie

Na veľtrhu For Kids v Letňanech, obdržala táto zavinovačka cenu Grand Prix ako najlepší výrobok veľtrhu. Zdôvodnenie poroty: český výrobca, priaznivá cena, termoregulácia, multifunkčnosť.

Zavinovačka šněrovací Outlast®  byla také oceněna v kategorii INOVACE  VD 2013 zvláštním oceněním za vývojovou řadu výrobků Outlast®

Hodnocení odborné komise zní:"Výrobek je technicky velmi vyspělý a představuje výrazné funkční přínosy pro dítě i jeho rodiče. Je vyroben z pokrokového materiálu Outlast umožňujícího regulovat teplotu Jedná se o konstrukční vylepšení předchozího výrobku (zavinovačky), je zřejmé, že výrobce promýšlí potřeby svého zákazníka ze všech možných pohledů. Výsledkem je nová konstrukce zavinovačky umožňující kromě využití výhod použitých materiálů také modulární přizpůsobení momentálním potřebám. Je třeba přihlédnout i k faktu, že výrobek je součástí celé řady podobných výrobků a nabízí tak svému zákazníkovi komplexní řešení jedním větším nákupem."

Zavinovačka šnúrovacia Outlast bola taktiež ocenená v kategórii INOVACE VD 2013 zvláštnym ocenením za vývojovú radu výrobkov Outlast®.

Hodnotenie odbornej komisie znie: "Výrobok je technicky veľmi vyspelý a predstavuje výrazné funkčné prínosy pre dieťa i jeho rodiča. Je vyrobený z pokrokového materiálu Outlast umužňujúceho regulovať teplotu. Jedná sa o konštrukčné vylepšenie predchádzajúceho výrobku (zavinovačky), je zrejmé, že výrobca premýšľa potreby svojho zákazníka zo všetkých možných pohľadov. Výsledkom je nová konštrukcia zavinovačky umožňujúca okrem využitia výhod použitých materiálov taktiež modulárne prispôsobenie momentálnym potrebám. Je treba prihliadnuť i k faktu, že výrobok je súčasťou celej rady podobných výrobkov a ponúka tak svojmu zákazníkovi komplexné riešenie jedným väčším nákupom."

Výrobca: Little Angel
Farba: Natur/Tmavomodré kvety
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť