Joie

Značka Joie bola založená v roku 2011 skupinou niekoľkých priateľov žijúcich vo Veľkej Británii. Ich cieľom bolo zúročiť dlhoročné skúsenosti s výrobou produktov pre deti a pretaviť ich vo výrobky, ktoré svojim dizajnom a kvalitou nadchnú rodičov po celom svete.

Značka Joie je výsledkom úspešnej snahy svojich zakladateľov o výrobky tvorené čo najkvalitnejšími materiálmi, s vysokou úrovňou bezpečia, spoľahlivosti, funkčnosti a pohodlia pre deti aj rodičov. Cieľom však nebolo vytvoriť ďalšiu hi-endovú značku pre pár vyvolených. Výrobky Joie sú vybavené iba tým, čo rodičia a ich deti skutočne potrebujú bez nezmyselných príkras. Vďaka tomu sa aj napriek nekompromisný požiadavkám na kvalitu podarilo zachovať priaznivú cenu, vďaka ktorej sú výrobky Joie dostupné širšej skupine zákazníkov.

Vďaka nadšeniu a tvrdej práci sa značka Joie stala len za 4 roky jednou z najpredávanejších značiek vo Veľkej Británii. Za svoju krátku dobu existencie si získala veľa obdivovateľov a dnes možno výrobky Joie zakúpiť už vo viac ako 50 krajinách sveta!

Nánožník/Fusak Joie Versatrax - Coal AKCIA -15%
Joie
27.95 € 33.00 €
3-8 dní
Pláštěnka Joie na kočík Brisk
Joie
12.50 €
SKLADOM