POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Box na obed s priehradkou - Pixie Land

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

16,95 €
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu SBR050155
Značka Sebra
Farba Pixie Land
Rozmery 18 x 17 x 7 cm
Veková kategória 4m+

Podrobný popis

Box na obed s priehradkou - Pixie Land

Detský box na obed s ilustráciami z témy Pixie Land od Sebry - príbeh o miniatúrnych stvoreniach "škriatkoch" a mnohých radostiach lesného prostredia.
Zlaďte box na obed s fľašou na vodu, ktorá je tiež súčasťou kolekcie Pixie Land.

Občerstvenie so škriatkami 

Vďaka šikovnému dizajnu s dvomi uzávermi na zacvaknutie je tento box na obed ideálny do škôlky, škôlky alebo na školské obedy, prípadne na piknik v parku. Box na obed sa dodáva s odnímateľnou priehradkou, ktorá umožňuje ľahko oddeliť rôzne druhy potravín a zabezpečiť, aby boli potraviny čerstvejšie a atraktívnejšie. Dno obedovej škatule je celé jednofarebné v prašnej ružovo-fialovej farbe, zatiaľ čo veko na vrchu má krásnu potlač s Pixie, ktorá si po love bobúľ trochu oddýchne. Odporúčaný vek: od 4 mesiacov

Pokyny na čistenie: Výrobok možno vložiť do umývačky riadu - max. 65 stupňov, v hornom koši. Pred prvým použitím výrobok vyčistite.

Výrobok neobsahuje BPA.

Na tému Pixie Land
Pixie Land zavedie dieťa do útulného a nostalgického príbehu o malých minipríšerkách "škriatkoch", ktoré sa s veľkým nadšením pohybujú medzi lesnými rastlinami, bobuľovými kríkmi, spadnutými žaluďmi a gaštanmi. Príroda a kúzlo lesa vytvárajú priestor na ponorenie sa a s beruškami, kobylkami a inými roztomilými lienkami ako vernými pomocníkmi "škriatkovia" zbierajú mnohé dary prírody. Pixie Land je o spoločenstve a o dávaní. Je to svet, ktorý ponecháva dostatok času na túlanie sa mysle, kde je priestor na rozjímanie a kde je vzrušenie z nájdenia zrelej lesnej jahody alebo štvorlístka vlastne podstatou všetkého.

  Vlastnosti:
Materiál: Materiál: 100 % silikón
Odporúčaný vek: od 4 mesiacov
Dĺžka 18 cm
Šírka 17 cm
Výška 7 cm
Bez BPA, ftalátu, formamidu (PVC)
Počet kusov 2

Pokyny na pranie: Výrobok je vhodný do umývačky riadu pri teplote maximálne 65 stupňov - vložte do horného vozíka

Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa. VAROVANIE! Výrobok používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Pred každým použitím výrobok skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania ho vyhoďte. Pred podávaním vždy skontrolujte teplotu jedla.

Výrobok je označený symbolom pohára a vidličky, čo znamená, že výrobok spĺňa požiadavky na materiály prichádzajúce do styku s potravinami.
Spoločnosť Sebra podlieha kontrole Dánskej veterinárnej a potravinovej správy, pretože predáva taniere, misky, poháre a príbory - všetky sú známe ako materiály prichádzajúce do kontaktu s potravinami.

Spoločnosť Sebra má v súčasnosti najlepšiu možnú dánsku pečať kvality z hľadiska bezpečnosti potravín. Najnovšiu správu o kontrole nájdete tu.https://www.findsmiley.dk/127410.