POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99 €

Detský nosič BeSafe iZi Haven Premium Leaf - Cloud

139,00 €
Pri kúpe tohto produktu máte Poštovné zadarmo!
Skladom do 10 dní
30 dní na vrátenie tovaru
Viac informácií
Kód produktu 6842P.03
Značka BeSafe
Farba Cloud
Materiál vonkajšie materiály: 96% polyester, 4% spandex; vnútorné materiály: 60% TENCEL ™, 40% bavlna
Veková kategória 0m+

Podrobný popis

Detský nosič BeSafe iZi Haven


Na všetkých cestách, noste bábätko vždy komfortne.

Dlho vyvíjané a spracovávané nosítko BeSafe, nastaviteľné v 3 krokoch, vyrobené v spolupráci s inštitútom Die Trageschule® e. K. pre správne nosenie bábätiek, ktoré testuje a učí, ako ich správne nosiť. Die Trageschule® e. K. je vysoko rešpektovaný inštitút v Nemecku ktorý sa zaoberá správnym nosením detí v nosičoch. Naše nosítko je schválené medzinárodným inštitútom International Hip Dysplasia ako vhodné pre zdravý vývoj bedrových kĺbov hip-healthy. Je vybavené množstvom chytrých funkcií, ktoré sú intuitívne pre použitie, drží vaše malé v bezpečí a poskytuje vám obom najkomfortnejší zážitok pri nosení.


Pre najpohodlnejšie zážitky vášho dieťaťa.
Nosič je špeciálne navrhnuté tak, aby podporovalo ideálnu "žabiu pozíciu nožičiek." Špeciálne pružné materiály umožňujú, aby sa tvar perfektne prispôsobil telu dieťaťa. Unikátny a patentovaný vzduchový vankúš Airgonomics ™ podopiera dieťa a rovnomerne rozkladá váhu, keď sedí smerom von od tela nosiča. Pre komfortné prostredie je vnútri nosidla prírodný materiál absorbujúci vlhkosť TENCEL ™. Sklopná opierka hlavy dáva dieťaťu extra priestor a skvelý výhľad. Veľkostne nastaviteľné ramenné popruhy poskytujú viac priestoru pre hlavu dieťaťa. Plynule nastaviteľné a polstrované zipsy umožňujú ergonomickú polohu pri sedení smerom von od nosiča. Mäkká a odnímateľná slnečná strieška s UPF50 + chráni pred slnečným žiarením, eliminuje podnety a dodáva ďalšiu podporu hlave.


Pracka BeSafe Flex-Shape ™ Prispôsobuje sa telesnej línii rodičov všetkých veľkostí. Patentovaná spona Flex-Shape ™ má jedinečnú konštrukciu, ktorá sa automaticky otáča do polohy, ktorá najlepšie zodpovedá tvaru a veľkosti rodiča. Žiadne ďalšie úpravy, žiadne zarezávania remienkov do kože, žiadne voľné uchytenie remienka. Spona Flex-Shape ™ je tiež jednou z mála konštrukcií spony na trhu, ktorá umožňuje rodičom utiahnuť remienky ťahom dopredu miesto dozadu. Vďaka tomu je nasadenie nosidla rýchle, jednoduché a obzvlášť pohodlné aj pre čerstvé mamičky, ktoré často pociťujú bolesti chrbta alebo ramien.


BeSafe Airgonomics ™
Pre extra pohodlie pri nosení smerom von od tela nosiča Airgonomics ™ vyvinuli v BeSafe jedinečný integrovaný vzduchový vankúš a vložili ho do bedrového pásu BeSafe Haven. Je vybavený špeciálnou klenbou, možno nafúknuť v priebehu niekoľkých sekúnd a poskytuje dieťaťu pohodlný priestor na sedenie, zatiaľ čo je posadené smerom von od nosiča. Týmto spôsobom Airgonomics ™ nielen uľahčuje zdravú polohu chrbtice a bedier v tejto pozícii, ale tiež pomáha rozložiť váhu dieťaťa na bedrový pás, aby rodičom poskytol najpohodlnejší spôsob nosenia.


Vysoko kvalitné materiály a šikovné funkcie pre pohodlné nosenie.
Vonkajší materiál je vyrobený z 96% polyesteru, ktorý má vysokú pevnosť v ťahu, aby vydržal všetky druhy každodenného použitia a skvelú stálosť farieb, ďalej obsahuje 4% spandexu, ktorý pridal pružnosť materiálu a pomáha prispôsobiť sa tvaru dieťaťa a podopierať ho. Z vnútornej strany je 40% bavlna mäkká k pokožke dieťaťa a dodáva silu na podporu dieťaťa. 60% je vyrobené z TENCEL ™, prírodného lyocelového vlákna vyextrahovaného z udržateľného dreva, ktoré umožňuje skvelú priedušnosť a odvádza vlhkosť od dieťaťa.

 • vnútorné nosenie - dieťa je čelom k vám: približne od 55 cm
 • vonkajšie nosenie - dieťa je čelom od vás: približne od 5 mesiacov (podľa uváženia rodiča)
 • nosenia na chrbte: približne 9 mesiacov (podľa uváženia rodiča)
 • patentované pracky Flex-Shape Buckle ™ sa automaticky prispôsobia k telu nosiča
 • unikátny a patentovaný ergonomický Airgonomics ™ vzduchový podporný vankúšik pre bábätko vyrovnávajúci a rozkladajúci váhu dieťaťa pri vonkajšom nosení
 • polstrovanie na popruhy
 • zatemňovacia kapucňa
 • špeciálny pružný materiál dovoľuje priľnúť ku línii tela a perfektne sa prispôsobí dieťaťu
 • bezpečnostnú sponu bedrového pásu je možné otvoriť iba v 3bodovom kontakte
 • ľahko prístupné vrecká umožňujú rýchle uloženie bankovej karty, kľúčov atď.
 • priložený úložný vak uľahčuje prenášanie nosiča
 • schválené: EN 13209 / EN 16512 a potvrdenie IHDI (International Hip dysplázia Institute)
 • možno prať v práčke: Áno, po odstránení vzduchového vankúša Airgonomics ™
 • vonkajšie materiály: 96% polyester, 4% spandex
 • vnútorné materiály: 60% TENCEL ™, 40% bavlna
 • všetky látky spĺňajú prísne normy REACH